Pridať inzerát

Obchodně-technický zástupce (stavebnictví)

KP2 Czech Republic s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 1 500 EUR/měsícFix +bonusy
  • Termín nástupu: Ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní zodpovědnosti:
Tato pozice je o tom, že nastupujete do rozjetého vlaku. Nejedná se o výrazně akviziční pozici. Dostanete přidělené existující portfolio klientů, se kterými budete obchodovat.
• Péče o existující sít odběratelů
• Technická podpora obchodních partnerů a koncových zákazníků
• Průběžná identifikace nových obchodních partnerů (ne koncových zákazníků)
• Identifikace obchodních příležitostí ve spolupráci s partnery
• Zodpovědnost za zvyšování prodeje a podílu na trhu, rozvoj vlastního regionu
• Příprava nabídek a cenových kalkulací
• Školení zákazníků, účast na veletrzích, výstavách apod. (až to situace opět umožní)
• Úzká spolupráce s marketingovým oddělením a zákaznickým servisem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou a různorodou práci ve společnosti, která je ve své oblasti celosvětovým lídrem ve svém oboru. Cílem není navýšení tržního podílu, ale udržení toto stávajícího a maximální vytěžení stávajícího portfolia odběratelů
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Samozřejmostí jsou nezbytné nástroje, které Vám usnadní každodenní práci – služební automobil i k soukromému využití, notebook a mobilní telefon…
• Podporu celého týmu, vedení ze strany Vašeho regionálního manažera a zázemí nadnárodní společnosti, která si však stále udržuje rodinnou kulturu
• Pestrou škálu firemních benefitů (5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, příspěvky na sportovní a kulturní akce, příspěvek na penzijní připojištění, firemní a týmové akce…).

Informace o náboru

Hledáme kandidáty, kteří bydlí v Bratislavě nebo bezprostředním okolí.

Pozn.: Tento inzerát je pro zjednodušení psán v mužském rodě. Tato pozice je zcela otevřena i ženám! Kandidátky splňující níže uvedené požadavky budou zařazeny do výběrového řízení!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Naším klientem je renomovaný výrobce stavebních materiálů – leader trhu ve svém oboru. V rámci této pozice budete zodpovídat za udržení a rozvoj spolupráce se skupinou obchodních partnerů- stavební společnosti, realizační firmy, prodejci stavebních materiálů. Jedná se o formu nepřímého prodeje s převažující retenční činností.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

stavebnictví, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5
5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ideální kandidát má zkušenosti s prodejem v oboru stavebnictví, ale není to podmínkou
• Hledáme aktivního a komunikativního člověka, kterého baví komunikace a vyjednávání
• Angličtina není nutná, ale rozhodně se Vám může hodit v rámci možného kariérního postupu
• Hledáme technicky zaměřeného obchodníka, který se dokáže zorientovat ve stavební výkresové dokumentaci, umí pracovat s čísly a základními technickými parametry stavebního objektu
• Aktivní řidič je nutností - budete denně jezdit za klienty
• Obchod Vás musí bavit, neboť tato práce je navazování vztahů, budování nových kontaktů (samozřejmě, toto platí pro normální stav).

KP2 Czech Republic s.r.o. je personální agentura se sídlem v Praze, založená v roce 2008. Více informací naleznete na našich stránkách www.kp2.cz .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Adresa společnosti

Koněvova 141
13000 Praha
Česká republika