Pridať inzerát

Sales engineer

KOVOHUTY Dolný Kubín, s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko, Poľsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 2 000 EUR/mesiacŠtvrťročné odmeny, 13. plat
  • Termín nástupu: 11/2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Generating high-quality sales leads, following up after initial contact, securing and renewing orders, negotiating prices, completing sales, and arranging deliveries. Researching, developing and modifying products to meet customers' technical requirements and needs.

Actively looking for new customers in east and middle Europe.
Customer servis for established customers within Europe.

13. plat
DDS

Informácie o výberovom konaní

Predaj celého sortimentu výrobkov spoločnosti:
www.kovohuty.com
www.mineralmuhle.com

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hutníctvo, metalurgia, materiálové inžinierstvo, chemický priemysel

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ukrajinský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Samostatnosť, zodpovednosť, ochota cestovať, analytické myslenie. Prax v strojárstve, chemickom priemysle je výhodou

Hutnícka výroba - prášková metalurgia, výroba keramických práškov

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov