Pridať inzerát

Prevádzkový zámočník

KOVOHUTY Dolný Kubín, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kovohuty Dolný Kubín, Dolný Kubín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,98 EUR/hod.od 950/mes. (brutto) - základná mzda, osobné hodnotenie 130,- €, mzdové zvýhodnenia nad rámec zákonníka práce, kvartálne odmeny, polročné, ročné odmeny a iné bonusy napr. stravné v hodnote 5,30 € plne hradené zamestnávateľom aj počas dovolenky
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie údržbárskych kontrol a opráv na technický zariadeniach, vedenie záznamov a požadovanej dokumentácie, montáž a demontáž strojných zariadení, dodržiavanie predpisov BOZP a PO, životného prostredia a pracovnej disciplíny, čítanie technických výkresov

- týždenný pracovný čas 37,5 hod.
- stravné 5,30 € - Callio karta, plne hradené zamestnávateľom aj počas dovolenky
- príplatky nad rámec Zákonníka práce
- doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3 %
- bonusy: osobné hodnotenie 130 € mesačne, kvartálne odmeny, polročné odmeny,
koncoročné odmeny, odmeny pri životných jubileách, odmeny za zlepšovacie návrhy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojná údržba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zváračský preukaz, oprávnenie na vedenie vysokozdvižného vozíka

Hutnícka výroba - prášková metalurgia
www.kovohuty.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov