Pridať inzerát

Prevádzkový elektrikár

KOVOFLEX spol s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľké Blahovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,8 EUR/hod.+ motivačné bonusy/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Samostatné vykonávanie elektro údržbárskych prác podľa predložených plánov údržby a v prípade poruchy strojov a zariadení
•Operatívne riešenie vzniknutých problémov na rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach podľa pokynov
•Vykonávanie pravidelnej preventívnej údržby a kontroly zariadení
•Diagnostika a odstraňovanie porúch a nedostatkov elektrických zariadení
•Výmena náhradných dielov po samostatnom zvážení
•Samostatné vykonávanie opráv, modifikácií strojov a zariadení
•Vykonávanie montážnych prác podľa plánov, výkresov a návodov - v prípade potreby stanovenie priebehu montáže a špecifikácia náhradných dielov
•Práca na základe ústnych a písomných pokynov a podľa nákresov
•Pri zložitejších problémoch poskytnutie pomoci špecialistom údržby
•Vypĺňanie požadovanej internej/externej dokumentácie
•Plnenie mesačného a ročného plánu údržby
•Vykonávanie pracovnej pohotovosti počas soboty
•Práca vo výškach
•navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov a výstražných tabuliek
•pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení
•vedenie a pravidelná aktualizácia prevádzkových denníkov

- po 3 mesiacoch motivačné príplatky/mesiac až do 80 €
- preplatené nadčasy
- výplata na účte vždy do 15. dňa v mesiaci
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, spĺňate vyššie uvedené podmienky a ste pripravený posilniť svojimi skúsenosťami a profesionálnym výkonom náš kolektív, prosím pošlite Váš životopis na [email protected] resp. poštou na našu adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrikár

odborná spôsobilosť v zmysle § 23 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.

Spoločnosť Kovoflex, spol. s r.o. je popredný výrobca súčiastok prípojných vozidiel.
Nie sme iba montážnou firmou, na jednom mieste vyrábame, opracujeme a následne montujeme naše výrobky.
Našimi partnermi sú známi výrobcovia obytných karavanov ako spoločnosti Hobby, Adria, známi výrobcovia špeciálnych prívesov ako Böckmann, Brenderup, Eduards a ďalší.
Našimi najväčšími odberateľmi sú nemecká skupina Knott a maďarská skupina Autoflex-Knott.
Naše výrobky priamo expedujeme do celej Európy a do USA.
Naše výrobky vyhovujú aj najprísnejším európskym normám, spoločnosť pracuje s certifikovaným systémom riadenia kvality v zmysle EN ISO 9001:2016.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tímea Bartalošová
Tel.: +421315529022
E-mail: poslať životopis