Pridať inzerát

Event manažér

KOŠICE HOTEL s.r.o.

  • Miesto práce: Moldavská cesta 51, Košice - mestská časť Západ
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac+ variabilná zložka do 400 €
  • Termín nástupu: 01.04.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba cenových kalkulácií, odpisovanie a odťažovanie tovaru zo skladu v spojitosti s akciami
- Spracovanie akcií od ich nadobudnutia a zápis v kalendári, prítomnosť počas akcií a kontrola ich priebehu
- Čistota a poriadok počas a po akciách
- Fakturácia realizovaných akcií a riešenie splatnosti faktúr
- Tvorba podkladov k jednotlivým akciám v spolupráci s prevádzkarom
- Tvorba rozpisu práce personálu reštaurácie a dochádzka zamestnancov
- Kompletná mailová, osobná a telefonická komunikácia súvisiaca s akciami (svadby, oslavy, školenia, stužkové, plesy, večierky...)
- Spravovanie internej databázy a vytváranie novej, telefonická komunikácia a osobné stretnutia
- Oslovovanie nových klientov nielen z vytvorených databáz

zamestnanecké zľavy v hoteli a v partnerských spoločnostiach Datacomp, Steam Factory, Hood Food

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

prax výhodou

zodpovednosť, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, samostatnosť pri riešení zadaných úloh, flexibilita

Košice Hotel**** patrí medzi najmladšie košické hotely, hoci má takmer 8 rokov. Otvorenie v lete 2013 bolo zlomovým momentom, ktorý priniesol lavínu spokojných hostí, úspešné spolupráce a nezabudnuteľné spoločenské podujatia. Hotel poskytuje ubytovacie služby na profesionálnej úrovni a je zaradený medzi 4 hviezdičkové hotely. Ponúka reštauračné služby, kde je preferovaní chutná a kvalitná gastronómia spojená s exkluzívnou vinotékou. Pre účely rôznych súkromných, vzdelávacích a kultúrno-spoločenských podujatí a eventov slúžia kongresové priestory hotela. Moderný hotel s autentickým nádychom mesta Košíc je to pravé orechové, čo metropola východu ponúka pre náročného klienta. Významným benefitom je spolupráca a pešia blízkosť do 5 minút, najväčšieho indoorového ihriska na Východnom Slovensku, Steam Factory.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov