Pridať inzerát

Technik - projektant

KORP spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiacMzda je zložená zo základnej fixnej časti a nárokovateľných odmien za vykonanú prácu a dosiahnuté výsledky
  • Termín nástupu: December 2020 / Január 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vytváranie realizačnej výrobnej dokumentácie a výkresov pre realizáciu zákazkovej aj bežnej výroby, posúdenie a návrh technických riešení vrátane vyhľadávania nových riešení a materiálov pre výrobu, tvorba rozpočtov a rozpočtové plánovanie, vytváranie modelov a vizualizácii, spolupráca na vývoji nových produktov a ich častí, spolupráca pri vytváraní výrobných postupov, spolupráca pri vytváraní obchodných a marketingových materiálov v rozsahu poskytovania/vytvárania propagačných technických podkladov, komunikácia s partnermi a zákazníkmi v technických otázkach.

podľa dohody možnosť práce 1 deň v týždni z domu, podpora odborného rastu

Prosíme o reakciu iba tých uchádzačov ktorý spĺňajú uvedené podmienky. Ozveme sa iba vybraným uchádzačom, ktorý budú následne pozvaný na pohovor. Pohovor bude pozostávať z dvoch častí. Prvá časť prebehne vzdialene cez konferenčný hovor, druhá časť na základe testu. Pre zaradenie do výberového konania stačí poslať email so životopisom v Slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo a výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - expert
SketchUp - expert
Vizualizačný software - pokročilý
Rozpočtové plánovanie - pokročilý
Tvorba výkresov - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

navrhovanie ľahkých stavebných konštrukcii

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické a kritické myslenie, schopnosť osvojiť si nové zručnosti a postupy, flexibilita, tímová práca, samostatnosť v riešení problémov, komunikatívnosť a vynaliezavosť, všeobecná znalosť stavebných a remeselných technológii a postupov

KORP spol. s r.o. je malá výrobno-obchodná spoločnosť pôsobiaca v stavebnom priemysle už viac ako 14 rokov. Do roku 2020 sme realizovali už stovky zákaziek v oblasti výroby a montáže odvetraných fasád, drevených konštrukcii a obkladov, bezrámových zasklení a požiarnych uzáverov. Zameriavame sa na riešenia na kľúč pri využívaní nových moderných materiálov a postupov. Máme ambíciu zlepšovať sa a stať sa značkou na trhu v svojom segmente.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KORP spol.s r.o.
ČAJKOVSKÉHO 18
94911 NITRA