Montážny pracovník - montáž fasádnych obkladov a drevených konštrukcii

KORP spol. s r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiacMzda aj odmeny sú vždy za dosiahnuté výsledky ako úkolová mzda za vykonanú prácu.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň bude prispôsobená skúsenostiam a zručnostiam uchádzača a to v rámci výkonu nasledovných remeselných čínností:
Stavebné montážne práce pri zhotovovanie drevenných alebo hliníkových konštrukcii, inštalácia veľkoformátových obkladov na fasády budov, inštalácie drevenných obkladov, opracovanie a inštalácia moderných materiálov na báze dreva a kompozitných materiálov, inštalácie veľkoplošných materiálov. Montáž odvetrávaných fasád, montáže terás, drevostavieb a montáže zasklievacích systémov.

možnosť ubytovania pre dochádzajúcich pracovníkov, stabilná práca a spravodlivé odmeňovanie

Na pracovnú pozíciu sa vyžaduje znalosť a prax v ktoromkoľvek stavebnom alebo drevárskom remesle, prípadne inom technickom remesle. Po nástupe uchádzač prejde školením na výkon práce ktoré poskytuje firma. Možnosť postupu v pracovnej pozícii po odpracovaní 1 roka, poskytujeme kompletnú pracovnú výbavu a zabezpečenie pre výkon práce .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.12.2020 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Ovládanie stavebného remesla - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

stavebné remeslá a remeselná výroba, najmä stolár, tesár, zámočník, klampiar
2

precíznosť, presnosť, samostatnosť, zodpovednosť, cieľavedomosť a technické myslenie, práca v tíme

KORP spol. s r.o. je malá výrobno-obchodná spoločnosť pôsobiaca v stavebnom priemysle už viac ako 12 rokov. Do roku 2020 sme realizovali už stovky zákaziek v oblasti výroby a montáže odvetraných fasád, drevených konštrukcii a obkladov, bezrámových zasklení a požiarnych uzáverov. Zameriavame sa na riešenia na kľúč pri využívaní nových moderných materiálov a postupov. Máme ambíciu zlepšovať sa a stať sa značkou na trhu v svojom segmente.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KORP spol.s r.o.
ČAJKOVSKÉHO 18
94911 NITRA

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Boris Žitný
Tel.: +421903977797
E-mail: poslať životopis