Pridať inzerát

Skladník

KORDÁRNA Plus a.s., organizačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Továrenská 532, Senica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,8 EUR/hod.3,80 €/hod. + výkonová prémia
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykladanie a nakladanie tovaru, evidencia, výdaj materiálu na strediská, manipulačné práce.
Jednozmenná prevádzka

- po zaškolení v priemere od 730 € brutto mesačne
- zvýšenie mzdy v závislosti od priebehu zaškolenia, skúseností a pracovného výkonu
- v prípade potreby možnosť práce počas víkendu
- náborový príspevok vo výške 400 €
- výkonová prémia
- príplatky nad rámec zákona
- stravovacie poukážky v hodnote 4,50 €
- 25 dní dovolenky
- odmeny pri svadbe, narodení dieťaťa, výročiach; vernostný bonus
- komplexné zaškolenie
- možnosť dlhodobého zamestnania v stabilnom pracovnom tíme
- zabezpečený celoročný pitný režim
- moderné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

v prípade potreby ochota pracovať aj cez víkend
samostatnosť, flexibilita, dôkladnosť
obsluha VzV, viazač bremien, VP
PC - základy

Spoločnosť KORDÁRNA Plus a.s., organizačná zložka so sídlom v Senici (pôvodne SLOVKORD Plus a.s. - areál bývalého Slovenského hodvábu) vyrába polyesterové technické vlákna, ktoré sú základnou surovinou pre ďalšie spracovanie do technických tkanín určených do pneumatík, dopravníkových pásov, hadíc, izolačných fólií, pogumovaných tkanín atď.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov