Pridať inzerát

Vedúci údržby

KOPPERT, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Komárňanská cesta, Nové Zámky-Dolná kapsa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 953 - 1 268 EUR/mesiacMzda 1268 Eur je vrátane mesačnej odmeny.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorý bude pracovať na oddelení údržby, kde sa riešia hlavne:
- opravy a úpravy budov a zariadení
- BOZP, PO, revízie, kalibrácie, metrológia
- údrbárske práce ako vodoinštalácia, elektroinštalácia a rôzne drobné opravy
- komunikácia s dodávateľmi, riešenie cenových ponúk, objednávky, dohľad nad vykonaním prác v požadovanej kvalite, cene a čase .

Dlhodobá práca v stabilnej spoločnsti s možnosťou kariérneho a mzdového rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Od záujemcu očakávame samostatné riešenie zadaných úloh, dodržanie termínov a požadovanú kvalitu. Základnú znalosť technickej dokumentácie, prácu s PC, manuálnu zručnosť, ochotu a chuť učiť sa nové veci. Vítané sú eletrikárske znalosti.

Sme výrobná spoločnosť zaoberajúca sa chovom opeľovačov. Sme členom skupiny Koppert Biological Systems, lídra v oblasti biologickej ochrany porastov a opeľovania. Viac informácií nájdete na www.koppert.com
Pozrite si krátke video z našej výroby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Komárňanská cesta 13
940 01 Nové Zámky
www.koppert.com