Pridať inzerát

Manipulačný pracovník - obsluha linky na balenie kamenív

Konzulta Trenčín, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ľudovíta Stárka 2870, Trenčín-Zlatovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac- mzda podľa výkonu (800-1200,-€/mesiac v hrubom) - základná mzda + odmena za výkon + odmena za dochádzku
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- balenie štrkov do 25kg vriec na baliacej linke
- ručné ukladanie vriec na paletu
- pomocné práce v sklade

- stabilná rodinná firma
- pevná pracovná doba na 1 zmenu (Po-Pia 7.00-15.30)
- odmeňovanie podľa výkonu a osobné ohodnotenie (možnosť vyššej mzdy)
- príplatky a dovolenka podľa Zákonníka práce
- stravné lístky v hodnote 4,50€
- stabilné zamestnanie, výplata vždy načas
- poistenie zamestnancov proti škode (hradené zamestnávateľom)
- pracovné oblečenie

Svoj životopis posielajte e-mailom na peterholec@konzulta.sk.
V prípade otázok volajte na 0903 265 374.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2022 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav a fyzická sila
- pracovitosť a spoľahlivosť
- technická zručnosť výhodou
- ovládanie VZV výhodou (preukaz nie je podmienkou)

Sme spoločnosť so zameraním na veľkoobchod so sortimentom: dekoračné kamene, kameň do kamenných kobercov a terazzové dlažby.
Materiál vozíme priamo z kameňolomov z Talianska, Grécka, Poľska, Čiech a Slovenska a dodávame ho do desiatok predajní kameňa, záhradníctiev a stavebnín po celom Slovensku a v Čechách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov