Pridať inzerát

Účtovníčka

Kontrakting stavebné montáže, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné Rudiny, 010 01 Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacod 1000€, konečná výška mzdy závisí od pracovných skúseností a plnenia pracovných úloh
  • Termín nástupu: august 2022 príp. dohoda

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spracovanie ekonomickej agendy v podvojnom účtovníctve:
- účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, interných dokladov, bankových výpisov
- kontrola záloh, refakturácií, formálnej správnosti doručených a vystavených dokladov
- evidencia dlhodobého a krátkodobého majetku, inventarizácia majetku
- účtovanie skladových dokladov, kontrola skladového hospodárstva, účasť na inventúrach
- znalosť legislatívy DPH, daň z príjmov
- vyúčtovanie spotreby PHM ( Commander)
- vyúčtovanie platieb platobnými kartami
- účtovanie interných dokladov
- podpora pri spracovaní daňových priznaní
- podpora pri spracovaní účtovných závierkach
- kompletizovanie dokumentov a ich archivácia
- príprava podkladov podľa pokynov nadriadeného

- káva, pitný režim
- firemný mobil
- flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Ostatné znalosti

OMEGA - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
evidencia DPH - Pokročilý
majetok- odpisy - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

zodpovednosť, spoľahlivosť, lojálnosť, ochota pracovať a spolupracovať

Spoločnosť je renomovanou spoločnosťou vo svojom odbore s mnohými oceneniami. Zaoberá sa stavebnou výrobou so špecializáciou na projektovanie, výrobu a montáž montovaných stavieb a ich konštrukčných častí z dreva. Práca v kvalifikovanom kolektíve Možnosti profesného vzdelávania a rastu. Možnosť rastu príjmu v závislosti od pracovného výkonu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov