Pridať inzerát

Pracovník skladu a zásobovania

Kontrakting stavebné montáže, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiacsúčasťou mzdy sú prémie podľa výkonu pracovníka aj spoločnosti. Zárobok závisí od aktivity a plnenia pracovných povinností pracovníka
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie skladu, skladové hospodárstvo, objednávanie materiálu, vydávanie materiálu, občasný rozvoz materiálu na stavby v rámci SR. Uchádzač by mal mať skúsenosti s prácou v sklade stavebnín, alebo stavebnej firme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

vodičský preukaz B a C s platnou zdravotnou a psychologickou spôsobilosťou výhodou
zručnosť v prevádzke vysokozdvižných vozíkov , platný preukaz obsluhy VZV výhodou
práca na PC v rozsahu - email, skladové hospodárstvo ideálne OMEGA, Excel
zodpovednosť, schopnosť komunikovať s kolegami, znalosť stavebných materiálov najmä striech a spojovacích prostriedkov drevených konštrukcií, aktívne pracovné nasadenie, systémová práca

Spoločnosť je renomovanou spoločnosťou vo svojom odbore s mnohými oceneniami. Zaoberá sa stavebnou výrobou so špecializáciou na projektovanie, výrobu a montáž montovaných stavieb a ich konštrukčných častí z dreva. Práca v kvalifikovanom kolektíve Možnosti profesného vzdelávania a rastu. Možnosť rastu príjmu v závislosti od pracovného výkonu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov