Pridať inzerát

Účtovník

KONTRAKTING KROV HROU, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné Rudiny 1, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacod 850 €, finálna mzda závisí od skúseností uchádzača, odmeny a bonusy v závislosti od pracovného výkonu
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spracovanie ekonomickej agendy, podvojného účtovníctva, vystavovanie odberateľských faktúr, vedenie firemnej pokladnice, vyúčtovanie platieb bankovými kartami, vyúčtovanie cestovných príkazov, kontrola vedenia skladového hospodárstva a účasť na inventúrach, evidencia a účtovanie dlhodobého majetku, evidencia krátkodobého majetku

Informácie o výberovom konaní

žiadosti posielajte zásadne e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Ostatné znalosti

OMEGA - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
evidencia DPH - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
vystavovanie odberateľských faktúr - Pokročilý
majetok - odpisy, evidencia - Pokročilý
firemná pokladnica - Pokročilý
vyúčtovanie spotreby PHM, cestovných príkazovzy - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

zodpovedný prístup k práci, komunikatívnosť, priateľský prístup, ochota pracovať a spolupracovať, pozitívne plnenie požiadaviek nadriadeného

Spoločnosť je renomovanou spoločnosťou vo svojom odbore s mnohými oceneniami. Zaoberá sa stavebnou výrobou so špecializáciou na projektovanie, výrobu a montáž montovaných stavieb a ich konštrukčných častí z dreva. Práca v kvalifikovanom kolektíve Možnosti profesného vzdelávania a rastu. Možnosť rastu príjmu v závislosti od pracovného výkonu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina