Pridať inzerát

Asistentka na recepcii

KONTI a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 3.1.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce bude:
- podporou pre ekonomické, rozpočtové oddelenie a obchod spoločnosti
- skenovanie prijatých faktúr, evidencia faktúr v IS
- práca s rôznymi dokumentmi, či zmluvami
- pomoc s prípravou podkladov pre cenové ponuky
- komunikácia s internými, či externými klientmi
- starostlivosť o firemnú kuchynku a zasadačku
- podľa potreby spracovávať ďalšiu administratívnu agendu napr. pošta, evidencia reklamácií, zabezpečenie kancelárskeho materiálu a pod.

Bližšie informácie dostanú uchádzači na pohovoroch.

- teambuildingy
- multisport karta

Informácie o výberovom konaní

Vážení záujemcovia,
pre postup do užšieho výberu na obsadenie voľnej pozície nám treba zaslať motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom na kontaktný e-mail : praca@konti.sk.
V prípade nášho záujmu budeme priamo kontaktovať len nami vybraných záujemcov na osobný pohovor.
Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej evidencii, ktorý je v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát by mal spĺňať nasledujúce podmienky:
- aspoň 1 rok skúseností v administratíve
- výborné komunikačné schopnosti
- dobré organizačné schopnosti a zvládanie stresu
- Zmysel pre detail, dôslednosť a schopnosť prioritizácie
- Záujem učiť sa nové veci
- anglický jazyk výhodou nie podmienkou

Sme stabilná, dynamicky sa rozvíjajúca stavebná a obchodná spoločnosť, ktorej nosnou činnosťou je realizácia stavieb na kľúč.
Zaoberáme sa výstavbou pozemných a inžinierskych stavieb. Dodávame stavby na kľúč vrátane projektovej dokumentácie a inžinieringu. Dlhoročné skúsenosti využívame v podobe návrhov pre klienta smerujúce ku kvalitnej realizácií diela, najmä však v optimalizácii technických riešení jednotlivých častí stavby.
Zabezpečujeme individuálny prístup ku klientovi s prihliadnutím na jeho špecifické požiadavky na vyváženie kvality diela v závislosti na jeho cene pri zachovaní požadovanej prevádzkovej funkčnosti. Nosné konštrukcie stavieb realizujeme v oceli alebo v betóne, používame materiály dostupné na európskom trhu len s platnými certifikátmi. Dôraz kladieme, mimo samotného priebehu výstavby, najmä na finálne ukončenie diela a jeho odovzdanie do užívania k plnej spokojnosti klienta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov