Pridať inzerát

Administratívny pracovník / pracovníčka

KONTAKT - SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Staškov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 EUR/mesiacbližšie informácie o mzde, odmenách a finančných benefitoch pri osobnom stretnutí
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného kolegu / kolegyňu do tímu obchodného oddelenia. Hlavnou náplňou práce je komunikácia so zákazníkmi, spracovanie prijatých objednávok a komunikácia s prepravcami.

- stabilná spoločnosť na trhu
- mladý kolektív pracovníkov
- príjemné prostredie
- teambuildingy

Nového kolegu / kolegyňu zaučíme, avšak skúsenosti s podobnou prácou sú vždy k dobru. Dôležité však pre nás je, ak uchádzač prejaví záujem a ochotu učiť sa.
Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie životopisu v slovenskom jazyku (l.sevcikova@kontakt-sk.com). Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Do životopisu žiadame uviesť:
"V zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších predpisov udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, ako aj osobných údajov získaných pri osobnom pohovore alebo iných činnostiach súvisiacich s výberovým vhodného uchádzača v spoločnosti KONTAKT – SK, s.r.o., Staškov.
Súhlas som poskytol / poskytla na účely výberového konania a uloženia do databázy záujemcov o prácu a pre hľadanie vhodného zamestnanca.
Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať, inak jeho platnosť zanikne po uplynutí 6 mesiacov od jeho udelenia. Potom, ak súhlas nebude medzičasom odvolaný, budú poskytnuté údaje anonymizované a využívané výhradne na štatistické účely."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- práca s PC - (Outlook, Excel, Word) - nevyhnutné vedieť aspoň základy
- predošlá skúsenosť s programom Pohoda je výhodou
- logické a analytické myslenie
- proklientský prístup
- príjemné vystupovanie
- chuť vzdelávať sa a učiť sa
- precíznosť a dôslednosť
- ovládanie iných jazykov je výhodou

Spoločnosť KONTAKT - SK, s.r.o. vznikla v roku 2003. Hlavnou oblasťou podnikania je výroba a predaj prvkov v oblasti stavebníctva.

Adresa spoločnosti

KONTAKT-SK, s.r.o.
1033
02353 Staškov