Pridať inzerát

Manažér servisného oddelenia

KONŠTRUKTA-TireTech, a. s.

  • Miesto práce: Trenčín, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiaczákl. mzda môže byť upravená v závislosti od skúseností a znalostí uchádzača
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste samostatný, komunikatívny, lojálny a motivovaný dosiahnuť ciele, tak táto pozícia je ako stvorená pre Vás. Čaká Vás veľa zaujímavej práce. Sme slovenská firma, ktorá má svoj vlastný produkt a stabilnú svetovú sieť zákazníkov- svetových výrobcov pneumatík.

Manažér servisného oddelenia zabezpečuje starostlivosť o produkt a zákazníka na najvyššej úrovni a s obchodne nastaveným prístupom rozvíja vzťahy so zákazníkmi. Vedie oddelenie Servis, kde tím servisných inžinierov a technikov poskytuje svoje služby zákazníkom.

■ Zodpovedá za spokojnosť zákazníka s po predajnou starostlivosťou
■ Zodpovedá za objem predaja a rentabilitu služieb a náhradných dielov
■ Zabezpečuje starostlivosť o produkt a zákazníka
■ Zodpovedá za riešenie problémov a reklamácií
- vzdialená podpora zákazníkov 24/7
-reaktívna a preventívna údržba zariadení
-kalibrácia zariadení
-upgrady a repasovanie zariadení
■ Zabezpečuje manažment a predaj náhradných dielov
■ Zabezpečuje prípravu sprievodnej dokumentácie zariadení

- skúsenosť s komunikáciou s medzinárodným prostredím a zákazníkmi, ktorými sú najlepší výrobcovia pneumatík na svete.
- možnosť sebarealizácie a uplatnenia svojich schopností
- odborný rast a možnosť kariérneho posunu
- pružná pracovná doba, možnosť pracovať aj na HO (určitý počet dní do mesiaca)
- práca v stabilnej dlhodobo pôsobiacej spoločnosti na svetovom trhu, zohraný tím nákupcov
- koncoročná odmena vo výške 15% ročného platu po splnení zadaných cieľov
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- príspevok na stravu nad rámec ZP

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám na túto pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, servis, produktový manažment

Počet rokov praxe

3

Hľadáme kolegu, ktorý je dobrý komunikátor a zákazník by mal byť pre Vás na prvom mieste. Táto pozícia je o to zaujímavejšia, že veľa vecí si budete môcť nastaviť nanovo. Budete súčasťou tvorby nového portálu so servisnými službami a zavedeniu nového prístupu zákazníkov k servisným a pozáručným službám. Ak rád cestujete, tak benefitom pre Vás budú služobné cesty do zaujímavých krajín a spoznanie ľudí mnohých kultúr.

KONŠTRUKTA - TireTech, a. s. je slovenská, stabilná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 25 - ročnou tradíciou v podnikaní. Momentálne u nás zamestnávame cca 220 zamestnancov na rôznych pozíciách a v roku roku 2020 sa nám, aj napriek Korona kríze, podarilo dosiahnuť zisk 1,03 mil €.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Kvasnicová
Tel.: +421917651646
E-mail: poslať životopis