Pridať inzerát

Servisný technik

KONŠTRUKTA-TireTech, a. s.

  • Miesto práce: USA, Rusko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacfinálna mzda sa navyšuje na základe skúseností a kvalifikácie kandidáta, zamestnanec má nárok aj na mesačné prémie, koncoročnú odmenu a projektové odmeny za projekty, na ktorých spolupracuje.
  • Termín nástupu: 1.10.2021 alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá nového kolegu na pozíciu "Servisný technik", ktorého náplňou bude zabezpečovať servis pre našich klientov - veľké nadnárodné spoločnosti.

Medzi hlavné činnosti vykonávané na tejto pozícii bude najmä:
■ vykonávať inštalácie, opravy a inšpekcie strojov u zákazníka
■ vykonávať záručné a pozáručné opravy a spravovať ich evidenciu
■ poskytovať technickú podporu, riešiť technické problémy a navrhovať riešenia u zákazníka
■ aktívne zbierať spätnú väzbu od zákazníka, na jej ďalšie zapracovanie do zlepšení konštrukčných návrhov
■ zúčastňovať sa finálnej fázy inštalácie linky u zákazníka
■ vykonávať profylaktické prehliadky

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s orientáciou na svetové trhy, dlhodobo pôsobiacej na svetovom trhu
- možnosť využívania cudzieho jazyka a cestovania
- participácia na projektových odmenách a na koncoročnej odmene podľa plnenia zadaných cieľov oddelenia
- výrazná možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
- komunikácia a budovanie vzťahov s najväčšími hráčmi na svetovom gumárenskom trhu (Continental, Bridgestone, Michelin...)
- ďalšie finančné i nefinančné benefity (zaujímavé finančné ohodnotenie práce pri vycestovaní, pružná pracovná doba, Home office, bohatý sociálny program, firemné akcie pre zamestnancov...)
- flexibilný pracovný čas

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis. Vopred Vám ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám na túto pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky praxe v montáži strojov, alebo na servisnom oddelení

Počet rokov praxe

3

Hľadáme samostatného, manuálne a odborne zdatného kolegu, ktorý rád cestuje a rád komunikuje s inými ľuďmi. Zamestnanci na tejto pozícií reprezentujú našu firmu u zákazníka a súčasne získavajú cenné informácie o potrebách a požiadavkách zákazníka, ktoré vieme ďalej využiť na zlepšenie návrhov riešení našich zariadení.

KONŠTRUKTA - TireTech, a. s. je slovenská, stabilná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 25 - ročnou tradíciou v podnikaní. Momentálne u nás zamestnávame cca 220 zamestnancov na rôznych pozíciách a v roku roku 2020 sa nám, aj napriek Korona kríze, podarilo dosiahnuť zisk 1,03 mil €.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

K výstavisku 107/13
911 01 Trenčín