Pridať inzerát

Manipulačný pracovník

KONŠTRUKTA-TireTech, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 800 EUR/mesiacVýška základnej mzdy sa odvíja od plnenia kvalifikačných požiadaviek akými sú napríklad platné oprávnenia na prácu s VZV, žeriavom a viazanie bremien.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prevážanie dielov medzioperačne v zmysle technologického postupu
načítavanie polohy dielca elektronickou čítačkou
ostatné činnosti podľa pokynov majstra
práca s vysokozdvižným vozíkom, so žeriavom a viazanie bremien

Prémie
Príspevok zamestnávateľa na DDS
Benefity zo Sociálneho fondu budú predstavené na pohovore
Koncoročná odmena podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti
Dochádzkový bonus

Podmienkou zaradenia do výberu je zaslaný životopis. Na základe životopisu si vedúci oddelenia vyberie vhodných kandidátov, ktorých oslovíme. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme touto cestou ostatným uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie prípadne technické

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Oprávnenie na prácu s vysokozdvižným vozíkom - výhodou
Oprávnenie na obsluhu zdvíhacích zariadení a viazanie bremien - výhodou
Spoľahlivý
Samostatný
Zodpovedný

KONŠTRUKTA - TireTech, a. s. je slovenská, stabilná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 25 - ročnou tradíciou v podnikaní. Momentálne u nás zamestnávame cca 220 zamestnancov na rôznych pozíciách a v roku roku 2020 sa nám, aj napriek Korona kríze, podarilo dosiahnuť zisk 1,03 mil €.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov