Pridať inzerát

Senior nákupca

KONŠTRUKTA-TireTech, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: K výstavisku, Trenčín-Kubrá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100,- EUR brutto - nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady)
  • Termín nástupu: 01.01.2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rola: Skúsený nákupca zodpovedný za nákup priameho vstupného materiálu, kompletných uzlov a služieb. Cieľom nákupcu je neustále zlepšovanie procesu nákupu a optimalizácia rozvíjania efektívnej dodávateľskej základne za predpokladu dodržovania bezpečnosti, kvality, dodávky a nákladov.

Pozícia v organizačnej štruktúre: Nákupca bude riadený vedúcim odboru Nákup, logistika, sklady, OSHM; reportovanie projektovému tímu.

Hlavné úlohy a zodpovednosti:
- Nákup priameho vstupného materiálu, kompletných uzlov a služieb
- Aktívna spolupráca s existujúcimi dodávateľmi
- Vedenie a vyhodnocovanie výberových konaní
- Vyjednávanie cien a obchodných podmienok
- Plánovanie a sledovanie nákladov
- Analyzovanie trhu
- Vyhľadávanie, kontaktovanie a rokovanie s novými dodávateľskými spoločnosťami
- Uzatváranie rámcových zmlúv
- Vypracovanie nákupných stratégií a ich implementácia a vyhodnocovanie
- Dodávateľské audity

- možnosť sebarealizácie a uplatnenia svojich schopností
- ďalšie finančné (pohyblivá zložka mzdy, odmeny...) i nefinančné benefity (pružná pracovná doba, firemné akcie pre zamestnancov...)
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- práca v stabilnej dlhodobo pôsobiacej spoločnosti na svetovom trhu
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa, príspevok na stravu nad rámec ZP

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám na túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- 5+ rokov skúsenosti vo výrobnej spoločnosti so zameraním na strojársky alebo elektrotechnický biznis
- Schopnosť čítať technické výkresy
- Skúsenosti s nákupom priameho materiálu, kompletných uzlov a služieb
- Skúsenosti s vyjednávaním so zahraničnými dodávateľmi
- znalosť i nemeckého jazyka výhodou

Osobnostné požiadavky
- Komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- Príjemné vystupovanie
- Silná schopnosť samostatného výkonu práce
- Schopnosť práce pod tlakom
- Vysoká úroveň zmyslu pre urgenciu a zodpovednosť, schopnosť práce pod tlakom
- Výsledkovo a inovatívne orientovaný

KONŠTRUKTA - TireTech, a. s. je spoločnosť s 250 zamestnancami, ktorá zabezpečuje vývoj, výrobu, dodávky a montáž technologických zariadení pre pneumatikársky priemysel do celého sveta a taktiež zabezpečuje kooperačnú strojársku výrobu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

K výstavisku 107/13
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Liška Hanincová
Tel.: +421327404458
E-mail: poslať životopis