Pridať inzerát

Pracovník technickej kontroly v obrannom priemysle

KONŠTRUKTA - Defence, a. s.

  • Miesto práce: KONŠTRUKTA - Defence, as, Obrancov mieru, Moldava nad Bodvou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacVýška mzdy sa stanovuje individuálne s prihliadnutím na doterajšiu prax a skúsenosti uchádzača a je zložená zo základu a osobného ohodnotenia. Uvedená mzda nezahŕňa ostatné odmeny, napr. 13-ty a 14-ty plat.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kandidáta/ kandidátku, ktorý:
- má skúsenosti v oblasti kontroly kvality a implementácie nových a efektívnych riešení,
- ovláda prácu s počítačom /MS office/,
- má vodičské oprávnenie sk. B /ochota cestovať v prípade potreby/.
Ak tieto podmienky spĺňaš, príď pracovať k nám a staň sa súčasťou budúcnosti obranného priemyslu.
Medzi tvoje hlavné pracovné činnosti bude patriť:
- vykonávanie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly výrobkov,
- vykonávanie kontroly počas preberacích a funkčných skúšok detailov, podskupín, skupín a celkov,
- hodnotenie ich spôsobilosti a kvality v zmysle platnej výkresovej dokumentácie, technických podmienok, katalógov a STN, prípadne iných podkladov pre túto činnosť.

- zázemie stabilnej spoločnosti,
- možnosť odborného rastu a získanie cenných pracovných skúseností,
- práca len cez pracovné dni,
- stravné lístky nad rámec Zákonníka práce,
- MultiSport karta - benefitný program pre zamestnancov spoločnosti v oblasti športu a relaxácie,
- dovolenková a predvianočná odmena,
- odmeny pri pracovných a životných jubileách,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.

Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie technického alebo strojárskeho smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- technické, praktické a logické myslenie, flexibilita, kreatívnosť, zodpovednosť a precíznosť, komunikačné schopnosti,
- znalosť ISO normy 9001 a AQAP 2110 výhodou

KONŠTRUKTA-Defence, a.s. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výskumu, vývoja a skúšok zbraňových systémov, munície, veliteľských a riadiacich systémov, elektronických systémov a iných špeciálnych nadstavieb a platforiem pre kolesové a pásové vozidlá, ktorá takisto zabezpečuje a realizuje výrobu a servis vojenskej techniky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt