Pridať inzerát

Obchodný konzultant/ka

KONSEPTI bratislava s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o spoločnosti:
Skupina Premium Design Group, vlastnená SEBRE Holding a Jaroslavom Havlom, je budovaná so zámerom stať sa dlhodobým lídrom vo výrobe a predaji prémiového interiérového a exteriérového vybavenia rezidenčných, kancelárskych i komerčných priestorov na slovenskom a českom trhu.
Spoločnosť Konsepti bratislava, s.r.o., súčasť skupiny Premium Design Group, má viac než 25-ročné skúsenosti na trhu s nábytkom v oblasti distribúcie a predaja prémiových medzinárodných značiek. Dnes máme v portfóliu takmer 50 ikonických svetových značiek (napr. Vitra, Moroso, Knoll, Casina, Boffi, Kartell alebo B&B Italia i mnoho ďalších) a veľké množstvo nadštandardných projektov.

Od úspešného kandidáta očakávame nadšenie pre dizajn a výnimočné projekty, aktívny proklientský prístup, kreativitu, výborné komunikačné schopnosti, zodpovednosť a dôslednosť vrátane dodržiavania stanovených termínov.

Hlavnou náplňou práce je samostatná príprava podkladov k realizáciám projektov, vizualizáciám a interiérovým štúdiám s dôrazom na predajné aktivity.
- odborné poradenstvo a predaj interiérového a exteriérového vybavenia prémiových svetových značiek koncovým zákazníkom (B2C & B2B segment, HoReCa aj rôzne komerčné projekty),
- spolupráca s interiérovými dizajnérmi a architektami,
- príprava cenových ponúk prostredníctvom,
- aktívna participácia na návrhoch pre klientov, spracovávanie objednávok a koordinácia zákaziek,
- analýza potrieb klienta a následný popredajný servis,
- starostlivosť o showroom.

Požiadavky na zamestnanca

- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské I.-II. stupňa
Prax - min. 3 roky na obdobnej pozícii s dôrazom na predaj a komunikáciu s klientom.
Skúsenosti s realizáciami a znalosť medzinárodných značiek sú taktiež výhodou. Obsadzujeme však primárne obchodnú pozíciu.

Jazykové znalosti - Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti - MS Office – pokročilý, CRM systém - výhodou, AutoCAD, SketchUp a iné programy - výhodou

Vodičský preukaz - B

- široké spektrum projektov v oblasti interiérového a exteriérového dizajnu,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- flexibilný pracovný čas,
- priestor na sebarealizáciu a možnosť osobného rastu v spoločnosti i v rámci skupiny Premium Design Group,
- odborné a produktové školenia,
- výhodné nákupné podmienky pre súkromné využitie.

1 300 EUR + odmeňovací systém a bonusy (plat bude upresnený podľa skúseností daného kandidáta)