Pridať inzerát

Operátor/ka skladu/expedície

Kongsberg Automotive, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlavná 48, Vráble-Pri stanici
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 810 - 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 810€ + variabilná zložka až do 190€ (osobné ohodnotenie: 140€; bonus za produktivitu až do výšky 50€)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Manipulácia s materiálom – vykládka, preberanie, zaskladnenie, vyskladnenie.
• Vykonávanie účtovných pohybov v SAPe pre pohyb materiálu v smere sklad – výroba.
• Dodržiavanie zavedeného systému uskladňovania a výdaja materiálov.
• Skartovanie použitých kartónových obalov.
• Odvoz nevratných a poškodených drevených obalov na vyhradené miesto.
• Udržiavanie poriadku v sklade a v ďalších zverených priestoroch.
• Obsluha VZV, uskutočňovanie pravidelnej údržby a čistenie manipulačnej techniky.
• Pomoc pri ostatných činnostiach v sklade, prípadne v manipulačných priestoroch.
• Vykonávanie inventúry.
• V prípade nutnosti zastúpiť výrobného manipulanta.

Máme bohatý sociálny program pre zamestnancov:
- príspevok zamestnávateľa na DDP (3. pilier)
- príspevok na masáže
- príspevok na dioptrické okuliare
- príspevok pri životnom jubileu, pri sobáši, pri narodení dieťaťa
- príspevok za Janského plaketu

Informácie o výberovom konaní

Práca v 3-zmennej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- platný preukaz VZV
- práca s počítačom
- zodpovedný prístup k práci
- dobré organizačné schopnosti

Spoločnosť Kongsberg Automotive, s.r.o. bola založená na Slovensku v roku 1995 pod názvom United Parts, s.r.o., v roku 2001 bola odkúpená americkou spoločnosťou Teleflex Inc. a od roku 2008 sa stala nórskou firmou Kongsberg Automotive, ktorá sa od začiatku pôsobenia na Slovensku zaoberá výrobou súčiastok pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hlavná 48
952 01 Vráble