Pridať inzerát

Technik - káblová telévízia

KONFER net, s. r. o.

  • Miesto práce: Dvory nad Žitavou, Veľká komárňanská, Dvory nad Žitavou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 400 EUR/mesiacV prípade skúseného technika v oblasti koaxiálnych sietí hrubá mzda 1300+ Eur.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servisné práce na koaxiálnych na optických sieťach
- výstavba nových sietí
- pripájanie a servis užívateľov
- práca v teréne
GPON, DOCSIS, HFC, DVB-C, CATV

Mobilný telefón,Auto, Notebook
Práca s mladom koletíve
Rozmanitosť technológií s možnosťou postupu.

Jedná sa prevažne o prácu v teréne, servis a montáž u klientov. Manuálne zručnosti sú nevyhnutné. Uchádzač musí byť komunikatívny, samostatný, zručný a dôsledný.

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba uchádzačov pozvaných do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické myslenie a manuálna zručnosť!
Samostatnosť pri riešení úloh, seriózne vystupovanie u klienta, komunikatívnosť.
Prehľad v technických parametroch sietí a v technológiách.

Firma KONFER net bola založená začiatkom roku 2004 s cieľom poskytovať obyvateľom a firmám južného regiónu Slovenska spoľahlivé sprostredkovanie prístupu do medzinárodnej siete Internet za prijateľnú cenu.

Adresa spoločnosti

Hlboká cesta 60
941 31 Dvory nad Žitavou