Pridať inzerát

Technik - káblová telévízia

KONFER net, s. r. o.

  • Miesto práce: Dvory nad Žitavou, Veľká komárňanská, Dvory nad Žitavou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 400 EUR/mesiacV prípade skúseného technika v oblasti koaxiálnych sietí hrubá mzda 1300+ Eur.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servisné práce na koaxiálnych na optických sieťach
- výstavba nových sietí
- pripájanie a servis užívateľov
- práca v teréne
GPON, DOCSIS, HFC, DVB-C, CATV

Mobilný telefón,Auto, Notebook
Práca s mladom koletíve
Rozmanitosť technológií s možnosťou postupu.

Jedná sa prevažne o prácu v teréne, servis a montáž u klientov. Manuálne zručnosti sú nevyhnutné. Uchádzač musí byť komunikatívny, samostatný, zručný a dôsledný.

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba uchádzačov pozvaných do výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2020 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické myslenie a manuálna zručnosť!
Samostatnosť pri riešení úloh, seriózne vystupovanie u klienta, komunikatívnosť.
Prehľad v technických parametroch sietí a v technológiách.

Firma KONFER net bola založená začiatkom roku 2004 s cieľom poskytovať obyvateľom a firmám južného regiónu Slovenska spoľahlivé sprostredkovanie prístupu do medzinárodnej siete Internet za prijateľnú cenu.

Adresa spoločnosti

Hlboká cesta 60
941 31 Dvory nad Žitavou