Pridať inzerát

Projektant výťahových riešení

KONE Shared Service Centre

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galvaniho 7B, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacročný bonus

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viete pripraviť technickú dokumentáciu ? Ste schopný dobre pracovať v AutoCADu ? Dokážete komunikovať v anglickom jazyku a rád pracujete v tíme? Potom môže byť nasledujúca pozícia správnou výzvou práve pre Vás.

Čo na Vás čaká:

• Práca na projektoch z oblasti návrhov výťahových riešení
• Zodpovednosť za návrh optimálneho technického riešenia a príprava technickej dokumentácie v AutoCADu
• Spracovanie objednávok vo výrobných závodoch KONE
• Poskytovanie technickej podpory zákazníkom a obchodnému tímu
• Spolupráca s tímami inštalácie a servisu
• Úzká spolupráca s našimi výrobnými závodmi v zahraničí (Europa a Ázia)
• Zdielanie know-how s kolegami v zahraničí z oblasti špeciálnych zákaziek
• A dalšie zaujímavé činnosti vyplývajúce z charakteru pozície

Práca sa Vám bude robiť dobre, pokiaľ:

• Viete pracovať v 2D AutoCADu
• Dobre si rozumíete s MS Office
• Ste zdatný v komunikácii so zákazníkmi
• Orientujete sa v technickej dokumentácii
• Dohovoríte sa anglicky slovom i písmom
• Máte vzdelanie technického smeru a skúsenosť na podobnej pozícii

Pozícia je vhodná aj pre absolventov VŠ technického smeru s praxou.

Znalosť výťahovej legislativy či odborná znalosť potrebná k analýze bezpečnostných rizík je Vašou výhodou, ale nie podmienkou.

Práce je vhodná i pre absolventov VŠ technického smeru ktorí získali prax už popri štúdiu.
Zabudli sme na niečo? Radi to s vami preberieme na osobnom stretnutí.

Čo za to:
• Práca pre lídra v oblasti technologií s viac ako 100 ročnou tradiciou
• Základná hrubá mzda od 1.800 € / mesiac na základe skúseností + ročný bonus
• Profesný rast a atraktivne kariérne uplatnenie nielen v SR, ale i v zahraničí v rámci svetových pobočiek KONE
• Zajímavú prácu s technicky náročnými zariadeniami
• Pohodový tím
• 4 Sickdays
• Príspevok na dôchodkové pripoistenie
• Príspevok na multisport kartu
• Príspevok na tábory detí a jazykové kurzy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

stavebné, strojné

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ťah na bránku, nadšenie a expertíza :-)

At KONE, our mission is to improve the flow of urban life. Our vision is to deliver the best People Flow® experience, by providing Ease, Effectiveness and Experiences to users and customers over the full life-cycle of the buildings. Our strategy guides us towards our vision. HR plays a key role in supporting implementation of this strategic direction through many of our key business and people processes. In order to best support our business in executing the KONE strategy, we aim to renew the way KONE HR works. We believe that through the renewal we are able to continue to build a safe and healthy working environment and to foster a collaborative culture where people are motivated to develop their competencies and deliver the best results even better in the future. We believe that through simple and consistent people processes and new HR solution, Workday, we can help our managers and employees focus on customer needs with ease and effectiveness. The company’s objective is to offer the best People Flow™ experience by developing and delivering solutions that enable people to move smoothly, safely, comfortably and without waiting in buildings in an increasingly urbanizing environment. KONE class B shares are listed on the NASDAQ OMX Helsinki Ltd in Finland.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KONE s.r.o.
Galvaniho 7/B
821 04 Bratislava