Pridať inzerát

Mechanik specialista + služební byt,13.,14.plat,aj.

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 35 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. zajišťující komunální služby (svoz a likvidace odpadu, čištění komunikací, údržby zeleně apod.), hledá zkušené automechaniky:

Náplň práce:

  • opravy nákladních vozidel, osobních vozidel a strojů
  • údržba, mytí a pneuservis
  • práce na mechanických, hydraulických a elektrických částech vozidel
  • svařování a zámečnictví
  • diagnostické práce

Požadujeme:

  • samostatnost a spolehlivost
  • praxe podmínkou
  • řidičský průkaz sk. C / profesní průkaz není podmínkou

Nabízíme:

  • Příspěvek na dovolenou až do výše 7000 Kč
  • Roční odměny za odpracované roky
  • Stravenkový paušál – stravování a veškeré zázemí v sídle firmy
  • 13. a 14. plat
  • Podporu při zvyšování kvalifikace
  • Možnost přidělení místa ve služebním bytě
  • Zaškolení a férové jednání
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Přátelský kolektiv

Nástup dle domluvy

Místo výkonu: Perucká 10, Praha 2

Osobně se také můžete zastavit kdykoli v naší společnosti v čase 8-15h, kde vyplníte krátký dotazník a o pozici si řekneme bližší informace. Adresa je Perucká ulice č. 10, Praha 2, blízko tramvajové zastávky Otakarova, nebo metra I. P. Pavlova.

Volejte zdarma na tel. číslo: 800566924

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Adresa společnosti

Perucká 2542
Praha