Pridať inzerát

Referent obchodu

KOMPOZITUM s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dopravná 3A, Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacZákladná zložka 700,00€ + osobné ohodnotenie 200,00€
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude:
starostlivosť o pridelených zákazníkov - aktívna komunikácia v cudzom jazyku na dennej báze ( anglický jazyk je podmienkou).
Spravovanie dopytov a objednávok od zákazníkov.
Vypracovanie cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníka.
Zadávanie objednávok do systému.
Plánovanie výrobného procesu na základe obdržaných objednávok, vypočítavanie výrobných kapacít.
Sledovanie dodacích termínov.
Kontrola splatností faktúr a príp. vymáhanie pohľadávok.
Pravidelný reporting.

Pracovná pozícia je na zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti.
Ponúkame príjemný a priateľský kolektív.
Systém benefitov:
Mimoriadne odmeny
Odmena pri pracovnom jubileu.
Bezúročné pôžičky.
Odmena za odporučení nového zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od kandidáta očakávame:
výborné organizačné a komunikačné schopnosti, orientáciu na zákazníka, technické a analytické myslenie, pozitívny postoj a tímového ducha.

Firma KOMPOZITUM s.r.o., ako držiteľ ocenenia „Technologický podnikateľ roka 2013“ od spoločnosti Ernst & Young, s. r. o., je technologicky zameranou spoločnosťou, ktorá patrí k svetovým lídrom v oblasti infiltrácie uhlíkových zberačov pre vysokorýchlostné elektrické lokomotívy. A zároveň k európskym lídrom vo výrobe sofistikovaných výrobkov z uhlíkových a keramických materiálov pre všetky druhy priemyslov.
KOMPOZITUM s.r.o. realizuje vlastný výskum a vývoj.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ilkovičova 3
84104 Bratislava