Pridať inzerát

Obchodný reprezentant pre lekárne

KOMPAVA spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Piešťanská 1202, Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacv závislosti od predaja v určenom regióne navýšenie mzdy - 2000€
  • Termín nástupu: 1-2/2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRE UCHÁDZAČOV SO VZDELANÍM V OBLASTI VÝŹIVY, FARMÁCIE ALEBO POTRAVINÁRSKEJ CHÉMIE:
• prezentácia, propagácia a predaj výživových doplnkov v lekárňach, bio obchodoch, fitness centrách a obchodoch s výživou, online spolupráca, spolupráca s B2C, B2B
• starostlivosť a komunikácia so súčasnými zákazníkmi
• vyhľadávanie nových obchodných partnerov
• monitoring konkurenčných produktov, prieskum trhu
• vedenie obchodných rokovaní, riadenie a realizácia obchodných prípadov
• spolupráca pri vytváraní marketingových stratégií a obchodných akcií

• podporu ďalšieho vzdelávania v oblasti výživy, semináre, odborné školenia
• motivujúci systém odmeňovaní
• mladý a príjemný kolektív odborníkov
• kariérny rast
• parkovanie v areáli firmy
• možnosť sebarealizácie a uskutočňovania kreatívnych nápadov

BENEFITY:
• 13. plat, 14. plat
• bonus pri narodení dieťaťa, svadbe
• služobné auto, telefón,
• odborné vzdelávanie, komplexný vzdelávací systém
• príspevok na športové, kultúrne aktivity
• príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
• pitný režim, fitness a masážne lôžko na pracovisku
• bezplatná diagnostika 2x ročne
• zamestnanecké zľavy
• firemné akcie, spoločenské a kultúrne večierky, športové podujatia

Ak Vás naša ponuka zaujala a ste z NOVÉHO MESTA NAD VÁHOM alebo OKOLIA DO 30 KM, kontaktujte nás e-mailom. Do predmetu uveďte prosím názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
V prílohe zasielajte profesijný životopis spolu s motivačným listom.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky!!!
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

znalosť v oblasti výživy, športovej výživy/ farmácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

znalosť v oblasti výživy, športovej výživy/ farmácie, biochémie

Počet rokov praxe

3

• znalosť v oblasti výživy – vysoká prednosť !!!!!
• vedomosti a skúsenosti s výživovými doplnkami
• obchodné znalosti, praktiky, vyjednávanie, kreatívne myslenie
• zodpovedná a samostatná komunikatívna osoba
• profesionálne vystupovanie a prezentačné zručnosti
• dobrá znalosť práce s PC (Microsoft Word, Excel, PowerPoint) pokročilý
• Internet (e-mail, www) pokročilý
• vodičský preukaz skupiny B
• samostatnosť, precíznosť, dynamickosť, iniciatíva
• tímová spolupráca, chuť vzdelávať sa
Hľadáme kandidáta, pre oblasť Bratislavy a s bydliskom v okolí Nového Mesta nad Váhom

Spoločnosť KOMPAVA s r.o. sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou športových výživových doplnkov a doplnkov výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 20 rokov. V Novom Meste nad Váhom máme vývojové centrum, výrobnú prevádzku a centrálu. Naše produkty exportujeme do Českej republiky, PL a v rámci EÚ a licencované v Gruzínsku.
Veríme, že s našimi výrobkami podporíš zdravie sebe, rodine i známym.
Sme dynamická spoločnosť, ktorá rozširuje tím o kvalitných a zapálených ľudí. Našou filozofiou je preventívne pôsobiť na zdravie ľudí, zvyšovať výkony športovcov a správne nastaviť podporu zdravia formou prírodných výživových doplnkov.
Svoje poznatky si upevňujeme v 2 diagnostických centrách, kde poskytujeme odborné služby vrcholovým športovcom ako i bežným zákazníkom, ktorí sa starajú o svoje zdravie.
Náš sortiment stále rozširujeme, aby sme uspokojili náročné požiadavky našich zákazníkov.
Viac na: www.kompava.sk, www.kompava-metflex.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov