Pridať inzerát

Marketing manager

KOMPAVA spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Piešťanská 1202, Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 700 EUR/mesiac+ prémiová zložka
  • Termín nástupu: čo najskôr

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou marketingového manažéra je implementácia marketingovej stratégie a koordinácia marketingového tímu. K ďalším zodpovednostiam patria:

- príprava a tvorba krátkodobých a dlhodobých marketingových plánov, ich realizácia a vyhodnotenie
- riadenie marketingových projektov, ktoré pomáhajú budovať a zviditeľňovať značku
- dodržiavanie určenej stratégie a stanoveného rozpočtu
- analýza investovaných peňazí do kampaní, analýza návratnosti vo forme nových zákazníkov
- upevňovanie povedomia a postavenia obchodnej značky na trhu (firma, produkty)
- koordinácia mediálnych reklamných kampaní (tlač, rádio, internet)
- spolupráca s obchodných oddelením (zisťovanie a merianie vplyvu marketingových aktivít na výsledky predaja, trhový podiel a ovplyvnenie cien výrobkov)
- riadenie a aktivity spojené monitorovaním trhu na miestnej, regionálnej, celoštátnej a medzinárodnej úrovni
- koordinácia aktivít konkurencie, cien konkurenčných výrobkov, porovnávanie výrobkov, monitorovanie trendov, mapovanie a návrh marketingovej stratégie a taktiky
- vedenie, motivovanie, zadávanie a kontrola pracovných úloh marketingovému tímu
- budovanie kvalitných a dobrých vzťahov so zákazníkmi, prémium partnermi, kolegami, médiami a ostatnými firemnými partnermi
- riadenie monitorovania spokojnosti zákazníkov, ich potrieb a požiadaviek, sledovanie meniacich sa trendov a požiadaviek zákazníka, vyvodzovanie následných zmien v marketingovej stratégií

PONÚKAME:
- prácu v stabilnej, prosperujúcej firme (na trhu od roku 2002)
- motivujúce finančné ohodnotenie
- dynamickú prácu v príjemnom kolektíve
- moderné pracovné prostredie
- priestor pre profesionálny rast v oblasti marketingu a zdravej výživy
- flexibilitu pri návrhoch a realizácii výborných a úspešných nápadoch
- tímovú prácu
- podporu v oblasti zdravej výživy a zdravého životného štýlu
BENEFITY:
- 13. plat
- bonus pri životnej udalosti (svadba, narodenie dieťaťa)
- bonus pri odporučení zamestnanca
- parkovacie miesto v mieste práce
- odborné vzdelávanie
- nápoje na pracovisku
- fitness na pracovisku
- masážne lôžko na pracovisku
- zamestnanecké zľavy
- firemné darčeky
- firemné akcie, večierky

Váš životopis spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]
Iba pre uchádzačov z Nového Mesta nad Váhom a okolia!! Nie Home office, alebo externá spolupráca.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2022 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, reklama, managment, projektový manažment,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Google Analytics - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min 3 roky na vedúcej pozícii

Počet rokov praxe

4

- Kreativita – podieľanie sa na tvorbe kampaní, produktov, projektov
- Organizácia – schopnosť delegovania práce. V kontakte s viacerými oddeleniami, vedenie vlastného tímu. Nutnosť efektívneho využívania času a zadávania úloh
- Komunikatívnosť – zastupovanie spoločnosti pri komunikácii smerom von z firmy
- Analytika – pochopenie dát, štatistík a ich následná aplikácia. Dodržiavanie finančného rozpočtu
- Decision making – správne vyhodnocovanie dostupných informácií, najlepšie strategické rozhodnutia bez unáhlenia, rozhodovacie schopnosti
- Skúsenosti s Google Analytics, Google Ads
- Znalosť sociálnych sietí (Facebook, Instagram, Youtube)
- Znalosť v oblasti výživy - vítaná
- Ovládanie anglického jazyka – aktívne, slovom i písmom

Spoločnosť KOMPAVA s r.o. sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou výživových doplnkov a doplnkov výživy. Na slovenskom trhu pôsobí už 20 rokov. V Novom Meste nad Váhom má svoje vývojové centrum, výrobnú prevádzku a centrálu. Produkty spoločnosti sú exportované do Českej republiky, Poľska a Gruzínska.

Viac na: www.kompava.sk, www.kompava-metflex.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Grejtáková
Tel.: 032/77 400 11
E-mail: poslať životopis