Pridať inzerát

Administratívna brigáda/Trainee v leasingovej spoločnosti

Komerční banka, a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 315 - 360 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: zkrácený úvazek, internship, stáž

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Spoločnosť SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o., ktorá je členom skupiny Société Générale a je jednou z popredných leasingových spoločností zameraných na B2B financovanie, hľadá do svojho tímu v Bratislave kandidáta/-ku na pozíciu

Náplň práce:
  • spracovanie došlej a odchádzajúcej pošty,
  • scanovanie a tlač zmluvnej dokumentácie,
  • ďalšie administratívne práce.

Na túto pracovnú pozíciu požadujeme/hľadáme:
  • zmysel pre detail a zodpovedný prístup k práci,
  • ochotu učiť sa, flexibilitu, pracovné nasadenie,
  • systematickosť, schopnosť dotiahnuť veci do konca,
  • užívateľskú znalosť práce s PC,
  • vhodné pre študenta/tku denného štúdia s ekonomickým alebo právnym zameraním,
  • komunikatívnu znalosť angličtiny.

Ponúkame:
  • Dohodu o brigádnickej práci študenta
  • dlhodobú (aj počas letných mesiacov) možnosť pracovať ca 80 hod/mesačne,
  • prácu na atraktívnom mieste v úplnom centre hlavného mesta,
  • príležitosť získať množstvo nových skúseností z finančného a leasingového sektoru,
  • Finančnú odmenu 4,50 EUR/hod
  • Dátum nástupu: ihneď

Počítame s dlhodobou spoluprácou počas štúdia.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně