Pridať inzerát

Asistentka oddelenia konzultantov kybernetickej bezpečnosti

KOLAS s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Seberíniho 1, Seberíniho, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 EUR/hod.od 7€/hodina/brutto. Výška platu závisí od vedomostí a skúseností uchádzačov. Prémie v našej firme je u nás štandardom.
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak vieš pracovať s Wordom, Excelom, PowerPointom, si komunikatívny/a, rád/rada sa učíš nové veci a hľadáš zaujímavú prácu v príjemnom kolektíve, pridaj sa k nám do tímu a pracuj u nás ako Asistent/ka oddelenia konzultantov.

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti informačných technológii, informačnej bezpečnosti, kyberbezpečnosti, GDPR a ISO auditov.

Náplň pracovnej pozície:

• pomocné práce pri vytváraní dokumentácie pre klientov,
• úpravy textov, formátovanie dokumentov vo Worde,
• pomoc pri tvorbe a oprave v pracovných dokumentoch,
• vytváranie, úpravy tabuliek v Exceli,
• v prípade potreby, výpomoc obchodnému oddeleniu, s propagačnými materiálmi, reklamnými predmetmi, zákazníckymi akciami a pod.,
• byť nápomocný/á svojim kolegom pri jednoduchých úlohách,
• vykonávanie úloh podľa pokynov a potreby nadriadeného.

• Nie sme korporácia, ale bez zopár zaužívaných postupov sa neobídeme ani my
• Nezabúdame na život mimo práce (Teambuilding, Mikulášsky večierok a pod.)
• Nie si na to sám/a - pomáhame si a učíme sa navzájom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Samostatnosť - Pokročilý
Flexibilita - Pokročilý
Pozitívny prístup - Pokročilý
Chuť učiť sa - Pokročilý
Príjemné vystupovanie - Pokročilý

Sme spoločnosť zameraná na oblasť informačných technológii. Našou špecializáciou je informačná bezpečnosť a relevantné audity.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov