Pridať inzerát

Obchodný zástupca Gastro špecialista pre východné Slovensko

Kofola a.s.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 995 EUR/mesiac+ mesačné prémie vo výške 33% a kvartálne prémie vo výške 7% závislé od plnenia cieľov
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na známosť sa všetkým dáva, že Kofola a.s. do svojho tímu skúseného Gastro špecialistu hľadá :).

Ponúkame skvelú príležitosť pre človeka s obchodným duchom, ktorého dennodenným chlebom bude akvizičná činnosť nových zákazníkov v segmente HORECA na východnom Slovensku.
Ak Ťa nebaví sedieť v kancelárii, dávaš prednosť dynamickému zamestnaniu a chceš zúročiť svoje obchodné zručnosti pod strechou stabilnej spoločnosti, potom čaká "kofolové" auto možno práve na Teba.

Tvojou každodennou úlohou bude:
* získavanie nových, významných klientov v segmente HORECA na základe osobného kontaktu a prezentovania produktov,
* ponuky 'šité na mieru' pre konkrétneho zákazníka, uzatváranie obchodných zmlúv a následné sledovanie podmienok ich dodržiavania,
* administratívne vyhodnocovanie plánov a činností.

Výkon práce je spojený s cestovaním v rámci Východoslovenského kraja, so zameraním na Košice, Vranov nad Topľou, Humenné, Michalovce a blízke okolie.

- možnosť byť v centre diania a ovplyvniť smerovanie jednej z najväčších nápojových firiem na československom trhu,
- motivujúce ohodnotenie v závislosti od Tvojho pracovného výkonu (základ + prémie),
- jednorazový náborový príspevok 200€ po skúšobnej dobe,
- práca s kvalitnými produktami,
- skvelá partia ľudí,
- 5 týždňov dovolenky pre všetkých,
- automobil, telefón, tablet,
- zvýhodnené mobilné tarify i pre rodinu,
- spoločné firemné akcie: obchodné konferencie, tímové aktivity
súťaže o zaujímavé ceny (vstupy na kultúrne akcie, festivaly a i.),
- dobroty z Kofoly,
- vzdelávanie - rozvojové aktivity zamerané na obchod a osobnosť, podporujeme šikovných a talentovaných ľudí, ktorí majú záujem o svoj rast.

Ak Ťa naša ponuka oslovila, neváhaj a vyplň online formulár uchádzačov o prácu, ktorý sa zobrazí po kliknutí na kolónku "poslať spoločnosti životopis", a pripoj svoj životopis a motivačný list.
Na výberové stretnutie budeme pozývať kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.
Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodu v oblasti gastro segmentu

Počet rokov praxe

2

A čo očakávame od "Kofoláka?"
* si srdcom Kofolák - Keď ju miluješ, nie je čo riešiť, :)
* si orientovaný na požiadavky zákazníka, ale aj pripravený hájiť záujmy spoločnosti,
* máš príjemné vystupovanie v telefonickom i osobnom kontakte,
* odzbrojíš nás svojimi argumentačnými schopnosťami,
* máš ťah na bránku a si orientovaný na výsledok,
* samozrejmosťou je aktívne šoférovanie,
*Tvoje bydlisko by malo byť v uvedenom regióne.

Sme Kofola.

Kofola ČeskoSlovensko vyrába nealkoholické nápoje so starostlivosťou a láskou, a to hneď v deviatich závodoch na piatich trhoch strednej a východnej Európy. Do našej rodiny patrí viac ako 1 800 Kofolákov, ktorí nám pomáhajú meniť svet k lepšiemu, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

Sme pyšní na to, že vyrábame Kofolu, tradičný československý kolový nápoj s originálnou receptúrou. Pod krídla Kofoly ČeskoSlovensko patrí tiež pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a detské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO, energetický nápoj Semtex a ďalšie tradičné československé značky, ktoré nájdete tu. Adriatický región zásobujeme slovinskou minerálnou vodou Radenska a chorvátskou minerálnou vodou Studenac. V roku 2017 spoločnosť kúpila poľského výrobcu ovocných a bylinných produktov Premium Rosa. Medzi naše posledné akvizície patrí aj spoločnosť LEROS, tradičný český výrobca zmesí z liečivých rastlín a slovenská minerálna voda Kláštorná.

Pod licenciou vyrábame a distribuujeme RC Colu a Oranginu. Máme radosť, že sme výhradným distribútorom značiek Evian, Badoit a Rauch pre Česko a Slovensko a tiež oficiálnym distribútorom liečivej vody Vincentka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov