Pridať inzerát

Obchodný manažér/ka región Bratislava alebo región Košice

KOELNER Slovakia, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 2 600 EUR/mesiac(v závislosti od skúseností) plus pohyblivá zložka
  • Termín nástupu: Ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov na pozíciu Obchodný manažér pre oblasť Bratislava a Obchodný manažér pre oblasť Košice.
Ideálne s prehľadom v oblasti stavebníctva.
Pracovná náplň zahŕňa:
- každodenný kontakt s klientmi a tvorba ponuky na mieru ich potrebám
- dohodnutie podmienok spolupráce so súčasnými či novými obchodnými partnermi
- vyhľadávanie obchodných príležitostí a projektov
- priama komunikácia so zákazníkom
- technické a cenové poradenstvo
- ponuka a prezentácia produktového portfólia spoločnosti
- uzatváranie zmluvných vzťahov s odberateľmi a uplatňovanie interných objednávok
- komunikácia s technikmi spoločnosti
- reporting
- cestovanie v pridelenom regióne a adm. práca z domu /HOME OFFICE/
Zodpovednosť za plánovanie, precíznosť, samostatnosť, ale aj tímový hráč - to sú nevyhnutné atribúty na dosahovanie spoločných cieľov. Výhodou je skúsenosť v odbore a znalosť regiónov ( prideleného ). Samozrejmosťou je základná znalosť stavebných materiálov, predajných zručností, príjemné, ale dynamické obchodné vystupovanie, komunikatívnosť, ČESTNOSŤ a entuziazmus.

Na pozícii Obchodný manažér budete zodpovedný za:
- predaj ponúkaného sortimentu vo svojom regióne
- mapovanie nových obchodných príležitostí v regióne
- zavádzanie širšieho sortimentu u aktívnych zákazníkov
- budovanie a upevňovanie dobrých obchodných vzťahov so zákazníkmi
- plnenie obchodných plánov
- reporting vlastných aktivít

* Služobné auto aj na súkromné účely, telefón a notebook
* Podpora v ďalšom profesijnom a osobnom raste
* Pre všetkých našich zamestnancov realizujeme pravidelné školenia

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov. V úvode žiadosti uveďte o ktorý región sa uchádzate BA, KE.

Spolu so životopisom, prosím, pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z. v tomto znení:
Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Koelner Slovakia, s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, strojárske, obchod, technické

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Oblasť stavebníctva

Počet rokov praxe

3

- samostatne pracujúci kolega alebo kolegyňa s predošlou skúsenosťou obchodného zástupcu
- komunikatívnosť, flexibilita
- samostatnosť
- technické myslenie
- orientácia na zákazníka
- organizačné schopnosti
- iniciatívnosť, kreativita
- predajné schopnosti
- zodpovednosť
- aktívny vodič sk. B
- skúsenosti v oblasti predaja kotviacej techniky sú výhodou
- reprezentatívna osobnosť
- cieľavedomosť
- veľmi dobré komunikačné, obchodné a prezentačné zručnosti,
- vysoké pracovné nasadenie, ochota cestovať
- 3 roky ako obchodný zástupca v oblasti stavebníctva
- praktické skúsenosti aplikácií stavebných materiálov sú výhodou
- výborná znalosť prideleného regiónu je veľkou výhodou
Očakávame aktívny prístup a schopnosť samostatne a zodpovedne riešiť pracovné úlohy
Do nášho tímu si vyberáme výnimočných ľudí a preto nám spolu so životopisom zašlite krátky email, v ktorom nám odpoviete na otázku: Aké argumenty by ste použili pri predaji skrutkovacích kotiev?

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnia všetky požiadavky.

Spoločnosť KOELNER Slovakia s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Rawlplug, ktorá je na trhu 100 rokov od svojho založenia. Je jedným z vedúcich producentov stavebného materiálu v Európe a vo svete, pôsobí v 13 krajinách a na 4 kontinentoch a zamestnáva vyše 1900 zamestnancov.

Značka Rawlplug je svetovým lídrom a špecialistom vo výrobe mechanických a chemických kotiev, kotvenia fasádnych izolácií a stavebného náradia a príslušenstva. Ponúka okolo 3000 druhov tovaru.

Monitorujeme a presadzujeme zmeny na trhu, aby sme mohli zlepšiť a ďalej posunúť našu produktovú radu a uspokojiť požiadavky zákazníkov na neustále sa meniacom trhu. Popri výrobe s vysokou kvalitou a prvotriednou starostlivosťou o zákazníkov sa venujeme podpore vo všetkých oblastiach nášho podnikania, vrátanie technickej podpory a poradenstva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov