Pridať inzerát

Strojník stavebných strojov

Kobera NAD s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/hod.výška mzdy závisí od kvality práce a výkonu
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výkopové a demolačné práce so širokou škálou stavebných strojov na stavbách v Bratislave a okolí
voľné miesta sú na pozícii:
obsluha odrazového drviča a triediča na kamenivo
strojník na pásové rýpadlá
strojník na nakladač

vybraný uchádzači na základe životopisu budú pozvaní na skúšku v teréne kde sa preveria praktické znalosti na základe, ktorej bude navrhnutá mzda

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Spoločnosť Kobera NAD, s.r.o., je na trhu viac ako 20 rokov a pôsobí na slovenskom trhu v oblastiach:

Zemné a výkopové práce
Recyklácia stavebných a organických materiálov
Výroba a predaj zemín a substrátov
Nákladná autodoprava
www.kobera-nad.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov