Pridať inzerát

Práca v malom internetovom obchode (sklad + administratíva)

KOBASEAL, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Častá - Papiernička, Častá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiacpríspevok na stravu, vianočný bonus
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho internetového obchodu koba-zahrada.sk.

Tvojou náplňou práce bude:

• naskladňovanie a manipulácia s tovarom (práca s bremenami do 35 kg - vhodné skôr pre mužov)
• príprava a balenie objednávok
• súvisiaca administratíva
• komunikácia so zákazníkmi
• VZV oprávnenie výhoda, nie je však podmienka

• základný plat 900 € - 1000€
• každoročný nárast miezd na základe osobného hodnotenia zamestnanca
• príspevok na stravu
• vianočný bonus
• čisté pracovné prostredie

Žiadosti spolu so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom na uvedené kontakty: kobaseal@kobaseal.sk, tel. číslo 0911 777 626. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predmetom našej činnosti je prevádzka internetového obchodu koba-zahrada.sk.