Pridať inzerát

Operátor koncových zariadení

Knauf Insulation, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nová Baňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiacUvedená základná mzda je nástupná. Celková hrubá mzda pri nástupe je v priemere od 1000 EUR za mesiac.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho výrobného tímu hľadáme kolegu na pozíciu Operátor koncových zariadení. Činnosti a úlohy, ktoré zabezpečuje pracovník na pozícii:
• zodpovedá za balenie výrobkov, ich správne označenie etiketou a vyrobené množstvo podľa sortimentného rozpisu s minimalizovaním strát,
• zabezpečuje nastavenie PE fólie na baliacom zariadení tak, aby bol dodržaný požadovaný výsledný efekt,
• zodpovedá za priebežnú kontrolu a vyhodnocovanie kvality výrobkov,
• fyzicky kontroluje a udržiava čistotu zverených zariadení,
• hlási nepriaznivé udalosti, ktoré vzniknú na jeho pracovisku, svojmu nadriadenému,
• spolupracuje so zmenovou údržbou pri odstraňovaní porúch na zariadení,
• počas opráv vykonáva čistiace práce na jemu zverenom zariadení,
• spolupracuje s ostatnými pracovníkmi na zmene pri plnení pracovných povinností,
• podieľa sa na spracovaní a údržbe pracovných postupov,
• spolupracuje na udržaní kontinuálnej výroby.

- variabilná zložka mzdy 20 % vyplácaná mesačne podľa dosiahnutých výsledkov
- zmenové a nadčasové príplatky nad rámec Zákonníka práce
- 13. a 14. plat
- príspevok na DDS (3. pilier)
- odmena za dochádzku
- možnosť výberu benefitov z ponuky
- ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, budeme radi, keď nám pošlete svoj životopis prostredníctvom odkazu nižšie. Zároveň si dovoľujeme Vás informovať, že kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- komunikačné schopnosti
- schopnosť pracovať v tíme
- flexibilita

Spoločnosť Knauf Insulation je súčasťou nemeckej skupiny Knauf Group, pôsobí vo viac ako 40 krajinách sveta a má vyše 5500 zamestnancov. Knauf Insulation sa už viac ako 40 rokov zameriava na poskytovanie komplexných riešení v oblasti izolácií pre bytovú aj nebytovú výstavbu a priemyselných zákazníkov. Vo svojich výrobných závodoch vyrába kamennú a sklenú minerálnu vlnu a drevovláknitú vlnu.

Misiou spoločnosti je spochybňovať konvenčné myslenia a vytvárať inovatívne izolačné riešenia, ktoré ovplyvnia spôsob, akým budeme žiť a stavať v budúcnosti. To všetko so starostlivosťou o ľudí, ktorí tieto riešenia vytvárajú, o tých, ktorí ich používajú a o svet, na ktorom nám všetkým záleží.

Náš závod Knauf Insulation v Novej Bani vyrába kamennú minerálnu vlnu a je jediným takýmto závodom s dlhoročnou tradíciou na Slovensku. Má približne 270 zamestnancov.

Ďalšie informácie nájdete na:
www.knaufinsulation.sk
www.knaufinsulation.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Železničný rad 24
968 14 Nová Baňa