Pridať inzerát

Ukrajinsko - slovenský koordinátor

KMMT s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o pracovníkov z Ukrajiny v lokálnych firmách
- pomoc pri zaučení nových pracovníkov
- prekladanie potrebných informácií k práci
- vyhľadávanie pracovníkov

- práca v mladom kolektíve
- dynamicky rastúca spoločnosť
- príjemné pracovné prostredie
- vozidlo a mobil

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

nábor a starostlivosť o pracovníkov z Ukrajiny

Požiadavky na zamestnanca

Ukrajinský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť KMMT s.r.o., je mladá a dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra momentálne pôsobiaca na trhu predovšetkým v Nemecku, Rumunsku, Ukrajine a na Slovensku. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov ambicióznych ľudí, ktorí majú radi výzvy. Každý individuálny úspech oceňujeme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KMMT s.r.o.
Bazova 2
903 01 Senec