Pridať inzerát

Strojník / obsluha bagra / FUCHSU / HR

KMGroup Trade, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 000 EUR/mesiac1.200,- Eur (brutto) nástupný plat + prémie, úprava platu po skúšobnej dobe
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha FUCHSU
- obsluha hydraulického lisu
- obsluha hydraulických nožníc
- obsluha VZV
- obsluha mostového žeriavu
- triedenie kovov

Perspektívne zamestnanie v stabilnej spoločnosti, motivačný systém odmeňovania a možnosti zvyšovania kvalifikácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kovošrot

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Výhodou je:
Platný preukaz na obsluhu zdvíhacích zariadení resp. skúsenosti s prácou s hydraulickou rukou, strojné zariadenia, VZV
Samostatnosť, flexibilnosť, spoľahlivosť, manuálna zručnosť, komunikatívnosť, tímová práca, fyzická zdatnosť, technická gramotnosť, precíznosť, pozornosť.

Spoločnosť KMGroup, spol. s r .o. sa od svojho vzniku v roku 1998 zaoberá výkupom, exportom, spracovaním, triedením a úpravou železného šrotu a farebných kovov. Poskytujeme komplexné služby v rámci enviromentálneho hospodárstva, likvidácie a demontáže nepotrebných technologických zariadení na celom Slovensku. Separácia a predaj recyklovateľných materiálov priamo do hutí. Vo svojom odbore predstavujeme silnú a dynamickú spoločnosť. Pôsobíme nielen na slovenskom trhu, ale aj v rámci Európskej únie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov