Pridať inzerát

Personalista

KMF (Precision Sheet Metal) s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianske Stankovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacVýška mzdy v závislosti od skúseností a komplexnosti výkonu pracovnej pozície.
  • Termín nástupu: Možno ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie a riadenie personálnej práce a politiky v súvislosti s rozvojom a cieľmi organizácie.
- Príprava a realizácia náboru, prijímania a prepúšťania zamestnancov.
- Riešenie pracovnoprávnych otázok týkajúcich sa vzniku, priebehu a ukončenia pracovného pomeru.
- Tvorba interných predpisov a pracovnoprávnych dokumentov organizácie.
- Vedenie personálnej evidencie a súvisiacich zmluvných vzťahov.
- Spolupráca pri vytváraní a riadení systému motivácie a hodnotenia zamestnancov a nástrojov na formovanie podnikovej kultúry.
- Spolupráca pri analýze a vytváraní programov odbornej prípravy kariérneho rozvoja a odbornej prípravy zamestnancov.
- Spolupráca s vedúcimi oddelení v oblasti personálnej práce.
- Monitorovanie legislatívnych zmien v oblasti pracovného práva.
- Rokovania s externými organizáciami (úrady práce, sociálne úrady, inšpektoráty bezpečnosti práce atď.).
- Podávanie správ vedeniu organizácie.

- Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť
- Nástupný bonus
- Dochádzkový bonus
- Vernostné a iné motivačné bonusy
- Príspevok na stravu
- Príspevok na dopravu do zamestnania
- Príspevok na DDS
- Príjemné a čisté pracovné prostredie

- Vybraní kandidáti budú oslovení a pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- Pozitívny prístup
- Komunikatívnosť / zmysel pre tímovú prácu
- Pracovitosť
- Samostatnosť
- Zodpovednosť
- Flexibilita
- Prax výhodou

KMF je medzinárodná strojárska spoločnosť ktorej hlavnou činnosťou je zákazková výroba podľa požiadavku zákazníka. Ponúkame výrobu od jednoduchých plechových dielov cez montované alebo zvárané zostavy až po plne integrované výrobky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov