Pridať inzerát

Kuchár / Kuchárka

KLYMENA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kvetná 45, Košice-Šaca
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reštaurácia KVETNÁ hľadá kuchárku/kuchára s praxou a zodpovedným prístupom k práci.
- príprava obedového menu,príprava jedla na objednávku a pizza
- kontrolovanie a dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov
- zodpovednosť za správne skladovanie a kontrola skladových zásob

- pracuje sa dlhý a krátky týždeň v príjemnom a peknom prostredí
- nástup 8.00 (cez víkendy 13.00) - koniec 21.00 (22.00 v lete)
- ponúkame stabilné a dlhodobé zamestnanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Reštaurácia Kvetná ponúka kvalitné jedlo, lahodné pivko, široký výber prevažne slovenských vín, kávu výnimočnej chuti.

Adresa spoločnosti

Kvetná 45
040 15 Košice - mestská časť Šaca