Pridať inzerát

Backoffice Manager/Executive Assistant

Kloepfel Consulting s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacvyska mzdy ako aj odmien a bonusov bude prejednana pri pracovnom pohovore, prihliadat sa bude na skusenosti a schopnosti uchadzaca.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca osobnej asistentky, podpora činnosti riaditeľa
- zodpovednosť za chod officu
- pomoc pri organizovaní meetingov, workshopov, konferencií, porád
- vybavovanie korešpondencie
- kompletná administratívna podpora pre generálneho riaditeľa
- Office management, uvedenie návštev, zabezpečenie leteniek, ubytovania,
- telefonický a e-mailový kontakt s uchádzačmi o prácu
- HR asistent

Vykonávanie všetkých asistentských prác a prevádzka spoločnosti
- riešenie administratívnych úloh súvisiacich so štandardnou réžiou a prevádzkou firmy (cestovné príkazy, stravné lístky, administrácia a komunikácia s účtovnou firmou, riešenie administratívnych požiadaviek pracovníkov)
- evidencia pokladne
- príprava podkladov pre účtovnú firmu
- vykonávanie jednoduchej ekonomicko-účtovnej agendy (vystavovanie faktúr, prvotné spracovanie faktúr, príprava podkladov pre mzdové kalkulácie, príprava platobných príkazov, vedenie jednoduchej ekonomickej evidencie)
- organizácia a podpora služobných ciest (doprava, ubytovanie, poistenie, zálohy)
- koordinácia a organizovanie team-buildingových a iných mimo-firemných aktivít
- evidencia, príprava zmlúv a príprava dokumentácie
- príprava businessplánu

Sekretariát a recepcia
- uvítanie návštev a starostlivosť o ne
- evidencia a príjem pošty
- pošta, banka, úrady
- organizovanie nákupu napr. (kancelárskych potrieb, kvetov, nápojov)

práca v medzinárodnom a dynamickom prostredí
možnosť osobného rastu

Životopis s fotografiou v nemeckom alebo anglickom jazyku zasielajte výlučne cez www.profesia.sk
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a pozývať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Executive Assistant/ Backoffice manager

Počet rokov praxe

3

- vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti
- výborný time management
- tolerancia a adaptabilita
- stabilita, schopnosť pracovať samostatne

Pozícia je prípadne vhodná aj pre šikovného absolventa VŠ.

Kloepfel Group je poradenská spoločnosť úspešne pôsobiaca v oblasti znižovania nákladov, najmä v oblasti nákupu, firemných zákazníkov na zahraničných trhoch, rozbiehajúca svoju činnosť na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov