Objektový(á) manažér(ka) / Vedúci(a) objektov (Ref. č.: OM - 07/2021)

Klinton | facility

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 800 EUR/mesiac- variabilná od 400 - 800 EUR podľa skúseností a plnenia zverených úloh; - ročný bonus v závislosti od výkonu v predchádzajúcom roku
  • Termín nástupu: ASAP, resp. dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovitú a zodpovednú osobu, človeka, ktorý bude zapálený pre svoju prácu. Sme malý tím, kde od práce jedného človeka závisí práca ďalších.

Táto práca je pre človeka, ktorý si vie zorganizovať veci okolo seba, nemusí sa pýtať, pretože uvažuje, vidí cestu, ako sa veci dajú robiť rýchlo, efektívne a kvalitne. Udalosti dňa berie skôr ako príležitosť sa neustále zlepšovať a pracovať na sebe.

Úspešný kandidát/ka bude mať:
- zodpovednosť a starostlivosť o zverené objekty - klientov,
- vykonávať kontrolu pracovníkov na objektoch,
- kontrolovať dodávané služby v požadovanej kvalite a termínoch,
- školiť zamestnancov – spôsoby a techniky čistenia a používanie chémie, BOZP a PO
- vyberať zamestnancov - personálne zabezpečenie prevádzky,
- sledovať dochádzku zamestnancov, spracovávať podklady na mzdy,
- objednávať tovar a zodpovedať za zverený majetok a prostriedky,
- pravidelný monitoring a reporting o kvalite poskytovaných služieb na zverených objektoch,
- zodpovedať za dodržiavanie platnej legislatívy SR a interných predpisov spoločnosti,
- hľadať nové príležitosti a možnosti na zlepšovanie.

- skvelý šéf
- príjemný kolektív
- flexibilná pracovná doba
- možnosť pracovať z domu / Home office
- auto, mobilný telefón aj na súkromné účely
- parkovanie
- deň voľna za každý odpracovaný rok v spoločnosti
- ročný bonus

Ak spĺňate uvedené požiadavky a máte chuť s nami pracovať, profesný životopis s fotografiou zasielajte e-mailom s označením: "OM - 07/2021".

Do žiadosti nám prosím napíšte aj odpovede na tieto otázky:
1. Aká je vaša predstava bežného pracovného dňa objektového manažéra?
2. Čo si ceníte na svojom šéfovi?
3. Ako a akými prostriedkami by ste chceli napĺňať stanovené ciele, ktoré sa očakávajú od tejto pozície?

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá, budú kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor.

Zasielaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberového konania na inzerovanú pozíciu prípadne iné pozície, v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2021 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, stavebné, strojárske, manažérske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

POŽIADAVKY:
- schopnosť riešiť problémy a nebrať ich ako záťaž
- zvládanie stresu
- schopnosť pracovať samostatne
- komunikačné schopnosti
- organizačné schopnosti
- úsmev
- pracovitosť, zodpovednosť, lojalita
- dávať návrhy na zlepšenia a zefektívnenie práce
- schopnosť počúvať a rozprávať sa s ľuďmi
- dodržiavanie firemnej kultúry a etického kódexu
- ochota pracovať nadčas, v prípade potreby aj počas víkendov a sviatkov
- VP sk. B

PRAX:
Výhodou (ale nie podmienkou) je prax na obdobnej pozícií, prípadne inej pozícii, kde bola vyžadovaná značná miera samostatnosti a zodpovednosti, vedenie ľudí a manažovanie činností a procesov.

Vo firme pracujú ľudia, ktorí sa tešia do práce.
Ľudia, ktorí vedia, že splniť viac ako sa od nich očakáva, nie je nič mimoriadne.
Ľudia, ktorých si určite zapamätáte, pretože po sebe zanechávajú dobre vykonanú prácu. :o)

Klinton | Facility
• je stabilná spoločnosť s 19-ročnou históriou
• zaoberá sa službami Facility Manažmentu
• upratovanie, strážna služba, recepčné, housekeeping, výškové práce, tepovanie, vo firmách, hoteloch, obchodných, výrobných a administratívnych centrách.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Klinton, s.r.o.
Kutuzovova 3
831 03 Bratislava