Pridať inzerát

Brusič nožov

Klinge s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Plynárenská 6, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacVýkonnostný bonus až do výšky 50% platu
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v profesionálnej brúsiarne kuchynských a loveckých nožov hľadáme nového kolegu. Potrebná je manuálna zručnosť, precíznosť a zmysel pre detail. Všetko ostatné Ťa radi naučíme.
Nože brúsime formou "free hand", t.j. ručne použitím elektrických pásových a kotúčových brúsok. Práca je jednozmenná - iba počas pracovných dní od pondelka do piatka.

Práca v skvelom kolektíve. Výrazné výkonnostné bonusy až do 50 % hrubej mzdy.
Pravidelná pracovná doba, jednozmenná prevádzka.

V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite email na adresu info@ostraposta.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

brúsenie nožov

Počet rokov praxe

2

Zodpovedný prístup k práci
manuálna zručnosť
precíznosť
skúsenosti s vedením týmu sú výhodou

Ostrá Pošta je moderná online brúsiareň nožov. V Bratislave sa nachádza centrálna brúsiareň pre Slovensko, Česko, Rakúsko a Nemecko spolu s klientskym centrom.
WWW.OSTRAPOSTA.SK

Adresa spoločnosti

Ostrá Pošta
Plynárenská 6
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov