Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre západoslovenský región

KLING Kft.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac- odmeny v závislosti od dosiahnutého výsledku (finálna výška mzdy závisí od skúseností daného kandidáta)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí;
- aktívne získavanie nových zákazníkov na celoštátnej úrovni, hlavne však na juhozápadnom Slovensku;
- analýza konkurencie, určenie konkurenčnej výhody našich produktov (sledovanie trhu);
- dohodnutie zmluvných podmienok a uzatváranie zmlúv;
- kontrola plnenia objednávok, kontrola dohodnutých cien;
- montáž garážových brán či automatických systémov samostatne alebo pomocou subdodávateľa;
- odborné, technické poradenstvo pre partnerov;
- plánovanie a realizácia predaja;
- prezentovanie a reprezentácia spoločnosti a produktov – napr. absolvovaním služobných ciest k potencionálnym, ale aj k existujúcim zákazníkom;
- príprava cenových ponúk, ich zasielanie a vyhodnocovanie;
- riešenie reklamácií od zákazníka;
- spolupráca s materskou spoločnosťou;
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov;
- vykonávanie administratívnych úloh;
- vypracovanie štatistík o predaji, mesačné uzávierky;
- objednávky, fakturácia, skladovanie.

- motivačné mzdové ohodnotenie (základná mzda + provízia), v závislosti od výsledkov, bez horného limitu;
- príležitosť samostatne pracovať s podporou úspešnej spoločnosti;
- prípravné školenie, vzdelávanie (obchodné a technologické), počiatočné školenie sa uskutočňuje v Budapešti, ak to pandemická situácia umožňuje;
- služobné auto, notebook, mobilný telefón;
- stabilná a perspektívna práca.

V prípade záujmu prosím pošlite svoje životopisy v slovenskom aj v maďarskom jazyku na adresu: kling@kling.hu.
Dokumenty prosíme posielať výhradne na uvedenú e-mailovú adresu pod značkou Obchodný zástupca.
Výberové konanie sa uskutoční najmenej v dvoch výberových kolách, na jeho obsadenie sú pozvaní iba uchádzači, ktorí splnia všetky predpoklady na obsadenie pracovného miesta.

Spolu so životopisom vyjadrite súhlas aj so spracovaním osobných údajov nasledovne:
Súhlasím so spracovaním a uložením mojich osobných údajov v spoločnosti KLING Kft v súlade so zákonom 428/2002.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

- min. 3 roky obchodných skúseností s výsledkami, dokázateľné skúsenosti v oblasti montáže gar. brán
3

- prax v oblasti predaja a montáže garážových a priemyselných brán, automatizácie posuvných a krídlových brán výhodou;
- ochota cestovať v rámci krajiny 2-4 krát týždenne, príležitostne do Budapešti k materskej spoločnosti;
- skúsenosti s predajom technických alebo stavebných výrobkov výhodou;
- technický prístup, záujem.

Firma Kling Kft. patrí medzi najvýznamnejších výrobcov v Maďarsku, ktorá vyrába a distribuuje sekcionálne garážové a priemyselné brány už približne 100 rokov. Naše produkty pokrývajú celú škálu bránovej technológie: garážové brány, priemyselné brány, automatické pohony, samonosné systémy, závory a zdvíhacie zariadenia. Garážové brány disponujú európskym označením CE a certifikátom ÉMI-TÜV, spĺňajú bezpečnostné, zdravotné a environmentálne požiadavky EÚ.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kling Kft
6
1106 Budapest