Pridať inzerát

Montér vykurovania, klimatizácie a vzduchotechniky

KLIMATECH s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáže klimatizácie, vzduchotechniky a vykurovania

- odborné zaškolenie a pravidelné vzdelávanie
- školenia a rozvoj zamestnancov
- kariérny rast
- stravné lístky alebo finančný príspevok na stravovanie
- športové aktivity
- príjemné pracovné prostredie
- priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Požadované vzdelanie v odbore chladiar, elektrikár. Uprednostňujeme uchádzačov so skúsenosťami so spájkovaním na tvrdo a s preukazom spákovača.

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

3

Zručnosť, flexibilnosť, samostatnosť

Spoločnosť KLIMATECH, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Spoločnosť sa zaoberá komplexnými službami v oblasti TZB so špecializáciou na vzduchotechniku a klimatizáciu. Od svojho vzniku úspešne vyvíja činnosť v oblasti vzduchotechniky a systémov chladenia, klimatizácie, tepelných čerpadiel, merania a regulácie, kovovýroby a spracovania plechov a filtračných systémov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov