Stavbyvedúci - zdravotechnika/vykurovanie pre Prahu alebo České Budejovice

KLIMAK, s.r.o.

  • Miesto práce: Juhočeský kraj, Hlavné mesto Praha (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacod 2000 Eur (vrátane variabilnej zložky). Mzda závisí od dohody s kandidátom podľa jeho vedomostí, skúseností a vzdelania + naviac projektový systém odmeňovania
  • Termín nástupu: DOHODOU

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu českú pobočku hľadáme šikovných kolegov, ktorí by mali záujem pracovať ako stavbyvedúci v Prahe alebo v Českých Budejoviciach. Vašou náplňou práce by bolo:
- zodpovednosť za realizáciu a riadenie prideleného projektu až po jeho odovzdanie zákazníkovi pre profesie ÚK, ZT;
- riadenie realizačného tímu;
- posudzovanie, návrh a implementácia technických riešení TZB;
- komunikácia a súčinnosť so zákazníkmi a dodávateľmi.

• Hradené ubytovanie zamestnávateľom
• Viac peňazí v rodinnom rozpočte poteší každého, preto vám ponúkame 13. plat.
• mobilný telefón a automobil je k tejto pracovnje pozícii samozrejmosťou
• Flexibilný začiatok a koniec pracovnej doby
• Najkrajšie sviatky v roku oslávime spoločným vianočným večierkom.
• Raz za čas si spoločne s kolegami pochutnáme na guláši alebo kapustnici.
• Získate možnosť zvýšenia vašej odbornej kvalifikácie na školeniach v priebehu celého roka

Váš životopis si dôkladne preštudujeme a starostlivo zvážime všetky uvedené skutočnosti v súvislosti s požiadavkami na danú pozíciu.
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.
To znamená že ak sme Vás teraz nevybrali nabudúce môžeme hľadať inú pozíciu, ktorá sadne Vašim skúsenostiam a schopnostiam oveľa lepšie.
Neváhajte preto poslať Vašu žiadosť opätovne v prípade že natrafíte na pracovnú ponuku, ktorá Vás zaujme. Určite sa Vašej žiadosti budeme vždy dôkladne venovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- čítanie PD v oblati zdravotechniky a vykurovania a schém zariadení
- znalosti materiálov a komodít využívaných pre riešenia TZB
- komunikačné, organizačné a riadiace zručnosti
- odolnosť voči stresu
- proaktívny, tvorivý a inovatívny prístup
- aktívny vodič

Sme špecialisti v oblasti vzduchotechniky, chladenia, ústredného kúrenia, merania a regulácie. Klimak sme založili ako rodinnú firmu už v roku 1993 a od začiatku neustále odborne i personálne rastieme. Náš tím v súčasnosti tvorí 80 šikovných ľudí prevažne na manažérskych, technických a inžinierskych pozíciách. Šikovní a skúsení ľudia sú základom nášho úspechu. Veríme, že fungujúci tím, v ktorom si ľudia navzájom rozumejú, vážia si jeden druhého a svoju prácu vykonávajú zodpovedne, môže vytvárať dobré prostredie. Dobré prostredie pre prosperitu skupiny, jej zákazníkov i stovky objektov, v ktorých sme vytvorili komfortnú klímu pre kvalitnejší život. Pridaj sa k nám a zapadni do nášho tímu!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štúrova 165
949 01 Nitra