Pridať inzerát

Administrativno-technicko-logistický kolega do KLIMA TEAMU

Klima Team s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavská cesta, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacFinančné ohodnotenie na základe znalostí, skúseností a výkonu a dosiahnutých výsledkov . 13. plat a odmeny
  • Termín nástupu: ihneď, rsp dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spracovanie objednávok, zabezpečovanie dopravy, organizovanie nakládky a vykládky tovaru, skladové hospodárstvo, komunikácia s dodávateľmi i zákazníkmi , vypracovanie ponúk, logistické práce

odborné zaškolenie a podpora zo strany spoločnosti
možnosť profesijného a osobného rastu
príjemné pracovné prostredie s dobrou možnosťou parkovania a dostupnosťou MHD
možnosť poskytnutia ubytovania
koncoročné odmeny podľa dosiahnutých výsledkov a iné

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky , zašlite nám svoj životopis alebo nás priamo kontaktujte na info@klimateam.sk. Budeme radi, ak nám napíšete zopár info o tom, čo Vás na našej ponuke zaujalo, aký je Váš cieľ, v čom ste výnimočný a čo Vás motivuje...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, logistika, technika TZB, HVAC

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ovladanie prgramu POHODA je vítanou výhodou

Spoločnosť KLIMA TEAM s.r.o. od roku 1995 úspešne pôsobí v oblasti TZB- technického zabezpečenia budov. Zastupuje na slovenskom trhu najväčších svetových výrobcov zariadení v oblasti vzduchotechniky, chladenia a klimatizácie . Zaoberá sa predajom zariadení a poskytovaním poradenských služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KLIMA TEAM s.r.o.
Trnavská 63
82101 Bratislava