Pridať inzerát

HR Generalista

Klauke Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolný Kubín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacHorná hranica nie je obmedzená. Platové ohodnotenie sa odvíja od skúseností a seniority kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s prácou na personálnom oddelení vo výrobnej/nevýrobnej spoločnosti? Baví Ťa práca s ľuďmi a nebojíš sa ani administratívy? Neváhaj sa pridať k nášmu tímu a pošli nám svoj životopis ešte dnes!

Tvojimi pracovnými úlohami bude:
• príprava podkladov na vykonanie náležitostí v súvislosti so vznikom, zmenou a ukončením pracovného pomeru
• komplexná príprava a vedenie personálnej agendy v zmysle platnej legislatívy a interných predpisov
• vzdelávanie a adaptačný program zamestnancov
• kontrola, spracovanie a evidencia dochádzok prideleného okruhu zamestnancov
• organizovanie a evidencia periodických školení zamestnancov
• vedenie a koordinovanie agendy súvisiacej s rizikovými pracoviskami
• koordinovanie dokumentov personálnej politiky spoločnosti (smernice, riadené dokumenty, GDPR,...)
• aktívna komunikácia so zamestnancami a externými partnermi spoločnosti
• proaktívny prístup k riešeniu problémov a úloh, vlastné návrhy riešení
• evidencia pracovníkov a príprava potrebných štatistík, reportov
• vybavovanie bežnej dennej personálnej administratívy a korešpondencie

• Príjemné pracovné prostredie
• Flexibilný pracovný čas
• Práca z domu až 2 dni v týždni
• Príspevok na dopravu
• Ročný dochádzkový bonus (do výšky 350€)
• Gastrokarty (4€/deň)
• 13. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Firemné akcie pre zamestnancov a ich deti
• Vzdelávanie, školenia
• Odmeňovanie za odpracované roky
• Program výmeny zamestnancov s materskou spoločnosťou v Nemecku

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Znalosť personalistiky – PODMIENKOU
• Ovládanie Zákonníka práce
• Proaktívny prístup
• Dobré organizačné & komunikačné schopnosti
• Samostatnosť, spoľahlivosť
• Anglický jazyk – mierne pokročilý

Spoločnosť Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Emerson, je popredným výrobcom spojovacích prvkov, dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nábrežie Oravy 2711
026 01 Dolný Kubín