Pridať inzerát

Predaj trdelnikov - ambulant aj pevná prevadzka

Klaudius Németh Konzum s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 100 EUR/mesiacBonus pri predaji kusov, / finančná motivácia - odstupňované /, Benefity na rekreáciu, stravné, ubytovanie, bezplatné cestovanie .... Vianočný bonus- podľa odpracovaných rokov,
  • Termín nástupu: Od 1.04.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba a predaj trdelnikov, Fast food, ambulant aj stále prevádzky-
okienkový a iný predaj na priamu konzumáciu. Príjmame len ženy.
Výkon práce Západné Slovensko resp. územie SR.

Stabilné pracovné miesto
Výborné platobné podmienky
Doprava zdarma na miesto výkonu pracovnej činnosti a späť
Ubytovanie na mieste práce zdarma
Stravné nad rámec zákona
Výborné pracovné podmienky
Stabilita - 29 ročné firemné zázemie

Stabilné pracovné miesto, rast zárobku s rastom predaja , flexibilné pracovné dni mesačne od 10- do 21 dní, doprava aj ubytovanie firmou zabezpečená.
Kolektív je ženský- prijímame len ženy. Výkon práce SR. Hľadáme zamestnancov z okresu Levice v okolí Vrábel, Štúrova, Šiah a Želiezoviec.....

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

bez špecifikácie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Počet rokov praxe

nie

Flexibilnosť , práca v kolektíve ale aj samostatne,
práca a pracovné zručnosti v kuchyni,
cestovanie , obsluha zákazníkov a pokladne.

Gastro - Fast food- Výroba a predaj trdelnikov a lángošov na priamu konzumáciu-
len ženy ...

Adresa spoločnosti

Hlavná, 68/98
93563 Čata