Pridať inzerát

Asistentka finančního oddělení

KKIG Services s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000 - 32 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

K&K Invest Group je prověřená, zkušená developerská skupina v dnešní době se zaměřující především na komerční nemovitosti. Působí na českém trhu již téměř tři desetiletí a jejím cílem je expandovat i do zahraničí.

Vlastní a provozuje diverzifikované portfolio v dynamicky rozvíjejících se oblastech a vyhledává další lukrativní projekty ke zhodnocení a modernizaci. Strategie, dlouhodobý investiční plán a mnohaleté zkušenosti zajišťují stabilitu, udržitelnost a vysoce kvalitní výkon společnosti.

Aktuálně hledáme kolegyni na pozici Finanční asistentka.

Náplň práce

  • práce v systému Helios
  • práce v MS Excel - pokročilá znalost nutná
  • evidence přijatých faktur
  • zadávání platebních příkazů
  • příprava měsíčních podkladů pro účetní pro zpracování DPH
  • vystavování faktur
  • příprava měsíčních reportů nákladů a výnosů
  • komunikace s účetními
  • pomocné práce a komunikace s účetní firmou
  • párování plateb s fakturami včetně přehledu pohledávek
  • vytváření penalizací a upomínek
  • orientace v základních ekonomických ukazatelích
  • kontrola datových schránek
  • administrativní podpora

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, ekonomického směru
  • základní znalost účetních předpisů a ekonomických ukazatelů
  • uživatelská znalost MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook, MS Word, zkušenost se systémem Helios výhodou
  • samostatnost při řešení široké škály úkolů a situací
  • příjemné vystupování, komunikativnost, stabilitu
  • velmi dobré organizační schopnosti, analytické myšlení
  • pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost, podpora týmové práce
  • ochota učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout?

  • prostředí stabilní firmy
  • možnost zkráceného úvazku
  • notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • benefity: sick days, Multisport karta
  • nástup ihned

Místo pracoviště: Budova Churchill I., Italská 2581/67, Praha 2 - Vinohrady + Podnikatelská 565, Běchovice, Praha 9

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano