Pridať inzerát

Asistent projektov - Úsek Krajského cyklokoordinátora TTSK

KIRA n.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Starohájska 10, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 1.200,- EUR + variabilná zložka mzdy
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava projektových zámerov, vytváranie opisu predmetu zákazky k verejnému obstarávaniu,
- vysporiadavanie pozemkov, súčinnosť pri vypracovávaní projektových dokumentácií,
- vykonávanie úkonov pri územných, stavebných a kolaudačných konaniach, súčinnosť pre stavebný a autorský dozor,
- administrácia a implementácia projektov
- podieľanie sa na rozvoji udržateľnej mobility, predovšetkým cyklodopravy (t. j. cyklistiky, cyklodopravy, cykloturistiky a cyklistickej infraštruktúry) na území TTSK.

- výmera dovolenky o 1 týždeň navyše
- pracovný pomer na dobu určitú - 1 rok s možným predĺžením na dobu neurčitú

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- analytické myslenie,
- iniciatívnosť,
- praktické myslenie,
- spoľahlivosť.

Ďalšie požiadavky:
- aspoň dvojročná prax v oblasti cyklodopravy (t. j. cyklistika, cyklodoprava, cykloturistika alebo cyklistická infraštruktúra),
- odborná prax v oblasti implementácie projektov,
- znalosť relevantných platných právnych predpisov SR v predmetnej oblasti,
- bezúhonnosť,
- znalosť anglického jazyka výhodou.

Krajská inovačná rozvojová agentúra (KIRA, n. o. ) je nezisková organizácia založená najmä pre potrebu prípravy a implementácie inovačných a rozvojových projektov pre Trnavský samosprávny kraj. Bližšie informácie o projektoch agentúry: www.kira.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov